مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین خبر داد:

فعالیت ۲۲۰ گروه جهادی مردمی در قزوین

فعالیت ۲۲۰ گروه جهادی مردمی در قزوین

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمد جواد زهرایی، صبح امروز با مدیر و معاونان تهذیب، تبلیغ و آموزش مدیریت حوزه علمیه قزوین دیدار و از تلاش های شبانه روزی و خالصانه طلاب جهادی حوزه علمیه استان در عرصه مبارزه با بیماری کرونا قدردانی کرد.

وی اظهار کرد: مردم نگاه و حرکت گروه‌های جهادی را درک کرده‌اند و شاهد این هستیم که اقشار مختلف نیز داوطلبانه خدمات مناسبی ارائه می‌دهند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین تصریح کرد: تشکیل قرارگاه شهید سلیمانی در موج سوم کرونا هم افزایی بسیار مناسبی بین دستگاه‌ها و نیروهای جهادی و انقلابی ایجاد کرده که بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: ۲۲۰ گروه مردمی شامل امامان محله، خطبا، فعالان رسانه‌ای، فعالان قرآنی، دانشجویان و اساتید و اقشار دیگر در قرارگاه جهادی شهید سلیمانی و طرح «سلام همسایه» فعال هستند.

وی اظهار کرد:  همکاری مناسبی با حوزه علمیه و شورای هماهنگی مساجد انجام شده و در قالب طرح سلام همسایه با محوریت مسجد با مردم هر محله ارتباط گرفته می‌شود.

حجت الاسلام زهرایی عنوان کرد: توسط کمیته مواسات یک هزار و ۷۲۱ بسته معیشتی و بیش از ۲۵۰۰ بسته بهداشتی توزیع کرده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین تصریح کرد: ایجاد رویه مشترک و همراهی بین جوانان مؤمن انقلابی و ایجاد هم افزایی گامی بود که باید بر می‌داشتیم و با محوریت مسجد و امام محله این کار آغاز شد.

وی ادامه داد:  ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری یکی از ضرورت‌های جامعه است، از این رو تلاش می‌کنیم تا از ظرفیت هیئت‌های مذهبی در این خصوص استفاده نماییم.

وی اظهار کرد: در طرح «سلام همسایه» از ظرفیت مساجد استفاده می‌کنیم، به طوری که با افراد بیمار شناسایی شده و افراد نیازمند تماس گرفته می‌شود تا در جریان نیازمندی‌های آنان قرار بگیریم که در کنار آن گروه جهادی شهید حجت اسدی به صورت سیار بحث تست‌گیری و خدمات به بیماران کرونایی را انجام می‌دهد که به این محلات اعزام می‌شود و این تیم اکنون در چوبیندر مستقر است.

اخبار مرتبط

برای حل مشکلات کشور از دفاع مقدس الگوگیری کنیم

برگزاری نمایشگاه ویژهٔ دفاع مقدس در پیاده‌راه سبزه میدان

علی غلامی برگزیده جشنواره تلاوت‌های مجلسی در قزوین شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha