اجرای«پویش سپاس» برای قدرشناسی از پرستاران و جهادگران عرصه سلامت

اجرای«پویش سپاس» برای قدرشناسی از پرستاران و جهادگران عرصه سلامت

به گزارش سراج24 و به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان سمنان، عاطفه سعیدی نژاد درباره پویش سپاس در جامعه، تاکید کرد: با توجه به شرایط موجود و اهمیت فعالیت قشر پرستار و جهادگر حوزه درمان در شرایط کرونایی، پویشی ترتیب داده شده تا پدیده قدرشناسی از جامعه پرستاران و فرهنگ جهاد برای حفظ سلامت مردم کشور ترویج شود زیرا قدرشناسی می‌تواند به فرهنگ جهاد کمک کند.

وی بابیان اینکه پویش سپاس از پرستاران در قالب فضای پیامکی و فضاهای مجازی پیگیری خواهد شد افزود: هدف ما از این پویش‌ها، نهادینه شدن فرهنگ قدرشناسی در جامعه است و از مردم می‌خواهیم از پرستارانی که می‌شناسند به هر شیوه که می‌توانند قدردانی کنند. حتی هیئت‌های مذهبی و کانون‌های قرآنی می‌توانند به نشانه احترام و تشکر در آستانه ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان‌ها از جامعه پرستاران قدردانی کنند.

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی از عموم مردم خواست با پیوستن به پویش سپاس، پیام‌های قدردانی خودشان را به شماره ۳۰۰۰۱۱۷۱ پیامک ارسال کنند بهترین پیام‌ها از طریق چند برنامه تلویزیونی که به همین منظور در نظر گرفته‌شده است اعلام خواهد شد و همچنین پیام‌های شرکت‌کنندگان در این پویش نیز در سامانه مجازی و صفحه اینستاگرامی که برای این پویش مشخص‌شده منتشر می‌شوند.

سعیدی نژاد همچنین از تمامی چهره‌های شاخص مذهبی و هنری درخواست کرد به‌منظور اشاعه فرهنگ قدردانی به پویش سپاس بپیوندند و گفت: این پویش می‌تواند عاملی برای همبستگی ملی عنوان شود و سازمان تبلیغات اسلامی به دنبال مطرح‌شدن نام خود نیست.

وی تأکید کرد: منظور ما از پویش سپاس تنها پرستاران بیمارستان‌ها نیست بلکه پرستاران خانگی وزنانی که در این حوزه بیشترین سهم را بر عهده‌دارند نیز مدنظر بوده چراکه زن امروز ایرانی با دارا بودن روحیه پرستاری است که توانسته از عهده بیماری کرونا برآید.

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی همچنین از تهیه تقدیرنامه‌هایی برای پرستاران برای نصب در بیمارستان‌ها خبر داد و از علاقه‌مندان به پویش سپاس که قصد اهدای این تقدیرنامه‌ها به بیمارستان‌ها رادارند با این پویش در ارتباط باشند و گفت: به قید قرعه به ۴۰ نفر، جوایز یک‌میلیون تومانی کمک‌هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند تا سه‌شنبه دوم دیماه ۹۹ پیام‌های خود را ارسال کنند.

اخبار مرتبط

ارسال 20 هزار بسته متبرک برای مدافعان سلامت

هدیه‌ ویژه جهادی‌ها برای پرستاران

برگزاری یادبود پرستاران شهید مدافع سلامت در مسجد مقدس جمکران

0 نظر

ارسال نظر

capcha