وحدت، پیچیده‌ترین توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند

وحدت، پیچیده‌ترین توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند

به گزارش سراج24، ماموستا نجی‌الله بشیری در دیدار جامعه روحانیون و ائمه جمعه و جماعت شهرستان کامیاران با نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار کرد: شهرستان کامیاران ترکیبی از اهل تشیع و تسنن است که در سایه وحدت و همدلی در کنار هم زندگی می‌کنند.

وی تصریح کرد: با وجود پربرکت روحانیون اهل سنت و اهل تشیع وحدت‌ محور و مسئولان دلسوز و هوشیار و مردم فهیم و آگاه، شهرستان کامیاران نماد وحدت، اخوت و برادری است.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان کامیاران افزود: با توجه به اینکه دشمنان نظام و اسلام هیچ وقت دست از توطئه‌افکنی و شرارت برای ایجاد تفرقه بین صفوف به هم پیوسته مسلمانان بر نمی‌دارند رسالت اصلی علما و روحانیون حفظ دستاوردها و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و استقامت و هوشیاری در برابر نقشه‌های شوم دشمنان است.

ماموستا بشیری خاطرنشان کرد: عمر بابرکت 40 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی به ما نشان داده که وحدت و اخوت می‌تواند پیچیده‌ترین توطئه‌های شوم دشمنان را خنثی کند.

وی گفت: روحانیون شهرستان کامیاران همانگونه که از اول انقلاب همراه و حافظ نظام بوده و در این مسیر 7 شهید را تقدیم کرده‌اند امروز نیز محکم‌تر از گذشته در میدان دفاع و حراست از ارزش‌های انقلاب و تمامیت ارضی حاضر هستند.

وی اظهار کرد: امروز روحانیون با شرکت در مراسمات و جلسات همراهی و همدلی خود را با رهبر معظم انقلاب در راستای پیشبرد اهداف نظام نشان داده‌اند.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان کامیاران ادامه داد: این شهرستان دارای بیش از 100 روحانی است که در شهرها و روستاها مشغول خدمت به مردم هستند؛ لذا خدمت به این قشر هم در شرایط اقتصادی کنونی ضروری است.

 

اخبار مرتبط

وحدت حقیقت امت اسلامی برای پیروزی بر دشمنان است

حضور ملت توطئه های شوم را نقش بر آب کرد

تحقق مشارکت حداکثری مستلزم وحدت و همدلی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha