سازمان تبلیغات خط مقدم تبلیغ اسلام انقلابی در ایران و جهان است

سازمان تبلیغات خط مقدم تبلیغ اسلام انقلابی در ایران و جهان است

به گزارش سراج24، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در دیدار حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اظهار داشت: سازمان تبلیغات پیشانی و خط مقدم مقاومت اسلامی و تبلیغ اسلام انقلابی در فضای ملی و جهانی است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: باید این سازمان به اشکال مختلف حمایت ویژه شود تا بتواند در مقابل تهاجم نرم فرهنگی و اجتماعی که توسط دشمنان به ایران تحمیل شده مقاومت، و با تمام توان در مقابل آن ایستادگی کند و از آن طرف یک پنجره نورانی برای ارائه اسلام انقلابی به ایران، منطقه و جهان باشد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی همان‌طور که تأثیر فوق‌العاده‌ای می‌تواند داشته باشد، مسئولیت بسیار سنگینی دارد، افزود: این مجموعه نیازمند برنامه دقیق، علمی و معرفتی، مدیریت جهادی، نظارت کارآمد، بازتولید پروژه‌های فرهنگی و دینی جدید و شناخت توطئه‌های فرهنگی و نرم دشمن به صورت به روز و فوق روز است.

وی با اشاره به تهاجم رسانه‌ای دشمنان علیه انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: سازمان تبلیغات در کنار رسانه ملی می‌توانند نقش فوق‌العاده‌ای در ارائه و دفاع از اسلام انقلابی در تهاجم فرهنگی سران رسانه‌ای استکبار داشته باشند.

آیت‌الله صفایی بوشهری، با اشاره به تأثیرگذاری منابع انسانی کارآمد در سازمان تبلیغات، افزود: حضور و حمایت از منابع انسانی کارآمد و پرورش یافته در مکتب اسلام انقلابی در سازمان تبلیغات یک ضرورت است.

وی اظهار داشت: در سازمان تبلیغات نباید نگاه آماری وجود داشته باشد بلکه باید نگاه تأثیری هدفمند وجود داشته باشد و از آن طرف، به صورت فوق روز در مقابل تهاجم نرم دشمنان اندیشه کرده و برنامه کارشناسانه و مؤثر داشته باشد.

در ابتدای این دیدار، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر نیز با تشریح نگاه تحوّلی در دوره جدید، از نقش علمای اعلام در راهبری جریان تبلیغ دین تجلیل و بر ضرورت هماهنگی دستگاه‌های فرهنگی تبلیغی در راستای تقویت اندیشه ولایت در استان تاکید کرد.

اخبار مرتبط

ویدئو/ شیطنت رسانه ای شبکه های معاند برای تحت الشعاع قرار دادن عزاداری های محرم

حجت‌الاسلام قمی: سهم بانوان در مشارکت افزایی انتخابات چشمگیر است

دستیار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha