تمدید شد؛

فراخوان دلنوشته‌ای برای «حاج قاسم»+لینک ثبت‌نام

فراخوان دلنوشته‌ای برای «حاج قاسم»+لینک ثبت‌نام

به گزارش سراج24، بامداد جمعه ۱۳ دی‌ماه ۹۸، سردار سرافراز جهان اسلام و جبهه مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و شماری دیگری از رزمندگان اسلام در حمله پهپاد آمریکایی به فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند. این حادثه تروریستی موجب اندوه عموم مردم ایران، عراق و ملت‌های آزاده جهان شد.

در همین راستا پایگاه خبری سراج24، در فراخوانی به مناسبت نزدیک‌شدن به نخستین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، شهید سردار حاج قاسم سلیمانی اقدام به جمع‌آوری دلنوشته با موضوع «سردار دل‌ها» می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۲۵ دی‌ماه ۱۳۹۹، ابتدا دلنوشته‌های خود را در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر و «اسکرین شات» آن را به سایت PORSWEB.IR ارسال کنند.

دلنوشته ارسالی باید حداقل ۵۰ و حداکثر ۳۰۰ کلمه باشد و به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

برای دسترسی سریع‌تر می‌توانید اینجا کلیک کنید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱-۷۷۴۱۹۸۱۷ تماس حاصل کنند. همچنین آثار فاخر در تارنما (سایت) با نام نویسندگان بارگذاری می‌شوند.

اخبار مرتبط

فراخوان ثبت ایده برای قسمت دوم منطقه پرواز ممنوع

مردی معمولی که کابوس داعش شد

واکنش حاج قاسم به پیشنهاد نامزدی در انتخابات

3 نظر

1399/09/23 - 18:19

سلام و خدا قوت
کارتون عالیه. خدا خیرتون بده.

مهدی مومنی
1399/09/25 - 02:19

سلام وقت بخیر، نتیجه جشنواره ملی روایت جهاد بالاخره به کجا رسید؟

جهان
1399/09/26 - 03:54

ای سردار من ای سردار ایران ای سردار ایرانی
هر مرد و زن غیوری با شنیدن نامت احساس غرور می کند . راستی تو چه کردی با دشمنان ایران و اسلام مانند سردارت در قلعه هاکندی و دجالان و قلدران زمانه را کوبیدی ونفسشان را بریدی و انتقامها گرفتی . تو چه کار کردی با ابلهان و ستمگران کودک کشان وگردنکشان زمانه که چندین سال بود افکار زورگویان چندین کشور را آشفته کردی خواب را براآنان حرام کردی چنان که از سایه تو هراسان بودند پیوسته نقشه ها کشیدن تا مانند مولایت تو را نیز ناجوانمردانه به شهادت رسانند من با نامت احساس غرور دارم اما نمی دانم چرا مردانی چون تو می روند امامردنما های ایرانم آب در آسیاب دشمن می ریزند ای سردار دلها تورا به محبوبت قسم همچنانکه به همه کمک می کردی دست ما را هم بگیر اگر چه لایق کمک نباشیم

lpln pskd

ارسال نظر

capcha