«طرح شهید سلیمانی» در حال اجراست

«طرح شهید سلیمانی» در حال اجراست

به گزارش سراج24، علی اکبر کریم‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت‌های بسیج اظهار کرد: بسیجیان در دوران سخت، امتحان خود را به خوبی پس داده‌اند و توانسته‌اند گام‌های موثری در راستای پیشبرد اهداف متعالی کشور بردارند که از جمله آن به مشارکت بسیجیان در طرح ریشه کن کردن فلج اطفال اشاره کرد.

وی در ادامه ضمن تشریح این طرح گفت: طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بر مبنای فرمان فرمانده معظم کل قوا مبنی بر ورود همه‌جانبه و توانمند بسیج به عرصه مقابله و مبارزه با همه‌گیری ویروس کرونا شکل گرفت.

معاون روابط عمومی سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان خاطرنشان کرد: طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بر مبنای تغییر در راهبرد مقابله با این ویروس منحوس است به طوری که رویکرد تهاجم به چرخه انتقال ویروس کرونا به جای دفاع در برابر عوارض آن را در دستور کار دارد.

وی افزود: در این طرح بسیجیان با مراجعه به درب خانه‌های افراد مشکوک به بیماری، از آنان آزمایشات لازم را گرفته و در صورت مثبت بودن آزمایش، فرد مورد نظر به مراکز پزشکی معرفی می شوند.

کریم پور با بیان اینکه بسیجیان نیز در راستای بهبود افراد بیمار، خدماتی مانند تهیه مایحتاج خانواده‌های آنان را بر عهده می‌گیرند گفت: بسیج همواره یاریگر و کمک‌رسان عرصه های مختلف بوده  و هست که با توجه به ظرفیت‌های بالقوه ای که به آن اشاره شد می‌تواند با همکاری وزارت بهداشت و سایر نهادهای مرتبط در  این طرح موفق باشد.

اخبار مرتبط

رهبر انقلاب درگذشت والده آیت‌الله شب زنده‌دار را تسلیت گفتند

فرمانده کل سپاه وارد خوزستان شد / بازدید سرلشکر سلامی از شهرها و روستاهای درگیر با تنش آبی

مروری بر تاکیدات رهبر انقلاب درباره «خوزستان» طی 25 سال اخیر

0 نظر

ارسال نظر

capcha