آغاز آزمون های شفاهی جشنواره قرآنی علوم پزشکی از امروز

آغاز آزمون های شفاهی جشنواره قرآنی علوم پزشکی از امروز

به گزارش سراج24 به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت (مفدا)، آزمون شفاهی بخش معارفی بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد طی روزهای شنبه ۲۲ آذرماه ۹۹ تا دوشنبه ۲۴ آذرماه جاری در ۹ رشته بخش معارفی جشنواره قرآنی هدهد برگزار می‌شود.

مرحله کشوری آزمون بخش معارفی جشنواره قرآنی هدهد با مشارکت ۱۲۹۰ نفر در روزهای ۱۰ و ۱۱ آذرماه جاری برگزار شده است و تنها رشته‌ از بخش معارفی که نتایج آن مشخص شده و آزمون شفاهی نخواهد داشت رشته «آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم» است.

طبق برنامه ریزی انجام شده روز شنبه ۲۲ آذر ماه آزمون شفاهی رشته‌های «پرسمان معارفی» و «آشنایی با سبک زندگی اسلامی»، روز یکشنبه ۲۳ آذر ماه آزمون شفاهی رشته «آشنایی با نهج‌البلاغه»، و روز دوشنبه ۲۴ آذرماه آزمون شفاهی رشته‌های «نماز»، «آشنایی با احادیث اهل البیت(ع)»، «آشنایی با سیره معصومین(ع)»، «احکام»، «آشنایی با صحیفه سجادیه» و «حفظ موضوعی قرآن کریم» برگزار خواهد شد.

آزمون شفاهی مرحله کشوری بخش معارفی جشنواره قرآنی هدهد در روزهای ۲۲، ۲۳ و ۲۴ آذر در ساعات مختلف از ۱۴ تا ۱۸ برگزار می‌شود. این آزمون ها به صورت تماس تلفنی و بدون مراجعه حضوری جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

برخی سلبریتی‌ها سخنگوی پنتاگون شده‌اند

برگزاری سومین سوگواره مصباح‌الهدی

چهره ماندگار علوم پزشکی کشور به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست

0 نظر

ارسال نظر

capcha