مردم خراسان شمالی رتبه دوم پرداخت صدقات در کشور را کسب کردند

مردم خراسان شمالی رتبه دوم پرداخت صدقات در کشور را کسب کردند

به گزارش سراج24 به نقل از  روابط عمومی کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه بیماری کرونا فرآیند تخلیه صدقات از اسفند ۹۸ تا خردادماه سال ۹۹ را متوقف کرد، افزود: با توجه به‌ضرورت جمع‌آوری صدقات در کمک‌رسانی به محرومان از شیوه‌های جدید جمع‌آوری این طرح استفاده شد.

وی میزان پرداخت صدقات مردمی طی ۸ ماهه امسال را سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و ادامه داد: طی ارزیابی انجام‌شده در سطح کشور این استان رتبه دوم میزان تحقق برنامه و رتبه دوم رشد پرداخت صدقات نسبت به مدت مشابه سال گذشته را کسب کرد.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با یادآوری اینکه در مدت مشابه سال گذشته دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان صدقه جمع‌آوری شد، خاطرنشان کرد: صدقات پرداختی مردم نسبت به مدت سال قبل بیش از ۳۱ درصد افزایش داشته است.

الهی راد افزود: طی استفاده از روش‌های الکترونیکی و معرفی آن به مردم، این نهاد توانست از مشارکت مردم در طرح صدقات برای رفع مشکلات محرومان استفاده کند.

وی به شیوه‌های نوین پرداخت صدقات اشاره کرد و افزود: ارسال پیام بدون متن و یا عدد یک به سامانه پیامکی با سر شماره ۸۸۷۷ آسان‌ترین شیوه واریز صدقات است و همچنین نیکوکاران برای پرداخت صدقات با شماره‌گیری کد دستوری#۰۵۸*۸۸۷۷* در این کار خیر سهیم شوند.

اخبار مرتبط

۳۰ زندانی جرایم غیرعمد به مناسبت عید غدیر آزاد می شوند

روز عرفه کلاس خداشناسی است

مردم به نذورات فرهنگی روی بیاورند

0 نظر

ارسال نظر

capcha