راه شهید حاج قاسم سلیمانی از کوچه خدمت به محرومین می‌گذرد

راه شهید حاج قاسم سلیمانی از کوچه خدمت به محرومین می‌گذرد

به گزارش سراج24؛ صالح محبی امروز در مراسم توزیع غذای گرم بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا اظهار کرد: در راستای فرمایشات اخیر فرماندهی معظم کل قوا و رهبر معظم انقلاب مبنی بر استمرار «کمک‌های مومنانه» آسیب‌دیدگان موج سوم از بیماری کرونا و همچنین  تاکید رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام خاموشی در خصوص اجرای طرح عملیاتی «سردار شهید سلیمانی» تهیه و توزیع غذای گرم و بسته‌های معیشتی و غیره در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: این طرح عملیاتی از اول آذر ماه تا ۱۳ دی ماه همزمان با سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی و چهلمین روز شهادت دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی کشور «دکتر فخری‌زاده» ادامه دارد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: از اول آذر ماه تاکنون با کمک مرکز افق امامزاده یحیی بن زید (ع) سمن‌ها و پویش‌های مردمی، هیات امنا مساجد و خیرین یک‌هزار و ۱۵۰ بسته معیشتی به ارزش حدود ۳۰۰ میلیون تومان بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا تهیه و توزیع شد.
وی بیان کرد: با همکاری معاونت سپاه شهرستان نیز یک‌هزار و ۷۰۰ پرس غذای گرم و ۳ هزار قرص نان گرم با تحویل کوپن به نیازمندان برای دریافت نان گرم از نانوایی محل خود تهیه و توزیع شد.

محبی گفت: با توجه به اینکه  اطعام و توزیع غذا، در فرهنگ اسلام موضوعیت داشته و سیره اهل بیت (علیهم‌السلام) نیز موید این مطلبی باشد، تا آنجا که شخصا کوله‌بار غذا را به دوش گرفته و به دست نیازمندان می‌رساندند، این طرح در دستور کار قرار گرفته و تلاش داریم تا با همکاری مذکر افق امامزاده یحیی بن زید علیه السلام و هیئت امنا مساجد طبخ و توزیع غذای گرم را مخصوصا بین مناطق کم‌برخوردار ادامه دهیم.

وی ابراز کرد: طرح عملیاتی سردار شهید سلیمانی با شعار «راه سلیمانی از کوچه خدمت به محرومین می‌گذرد» اجرا خواهد شد.

اخبار مرتبط

اجرای نیات ۱۲ موقوفه مرتبط با عید غدیر در بیرجند

ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن محرومین در استان قم

کاروان‌های زیارتی به کرمان اعزام نشود

0 نظر

ارسال نظر

capcha