مطالبات خانواده شهدا بر زمین نماند

مطالبات خانواده شهدا بر زمین نماند

به گزارش سراج24، آیت الله دژکام در دیدار با معاون فرهنگی و بازرسی بنیاد شهید کشور، ضمن قدردانی از خدمات و مدیریت علمی مدیرکل سابق و آرزوی موفقیت برای مدیرکل جدید بنیاد شهید فارس اظهار داشت: مدیریت، حمایت و انجام وظیفه نسبت به خانواده‌های ۱۵ هزار شهید استان فارس، روحیه‌ای جهادی و اقدامی علمی را می‌طلبد.

وی بیان کرد: اینکه وظایف بنیاد شهید را تنها حمایت از خانواده های معظم شهدا بدانیم، فرو کاستن نقش و اثر این بنیاد است چرا که کار اصلی این بنیاد در کنار این حمایت، فضاسازی فرهنگی و ترویج روحیه جهاد و شهادت در سطح جامعه و زنده نگه داشتن یاد شهدا است.

امام جمعه شیراز گفت: البته خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و حمایت از خانواده‌ای که پدر آن خانواده و سرپرست آن خانواده، جان عزیزش را در راه انقلاب اسلامی و حفظ امنیت این کشور داده، یک وظیفه اصلی و اولویت دار برای همه ما است که نباید کوچک و بی اهمیت انگاشته شود.

آیت الله دژکام خاطرنشان کرد: مطالبات خانواده معظم شهدا نباید روی زمین بماند و پیگیری نشود بنابراین امیدوارم در زمان مدیریت آقای محمدی پور، این مهم با جدیت همچنان دنبال شود و شاهد یک اقدام مستمر و اثرگذار باشیم.

اخبار مرتبط

سردار سلیمانی همچون یک مبلغ دینی، سیره اسلامی را در جهان تبلیغ کرد

عضویت در کتابخانه های عمومی فارس رایگان شد

یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، فرصتی برای مشارکت عموم

0 نظر

ارسال نظر

capcha