شهید «استوار» اسوه خستگی ناپذیری

شهید «استوار» اسوه خستگی ناپذیری

به گزارش سراج24، سردار یداله بوعلی در حاشیه آئین بزرگداشت مقام والای شهید سرلشکر عبدالرسول استوار، گفت: این شهید بزرگوار چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن همواره در خط مُقدم دفاع از انقلاب اسلامی حضور داشته و یکی از ویژگی‌های شخصیت بزرگ این شهید ثابت قدم بودن در مسیر اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده است.

وی با بیان اینکه شهید استوار اسوۀ " خستگی ناپذیری و تواضع " بود، گفت: این شهید بزرگوار یکی از فرماندهان خستگی ناپذیر در دوران دفاع مقدس و پس از آن بود که در تأمین امنیت کشور و عرصه جبهه مقاومت نیز فعالیت‌های مؤثری داشته است.

فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: اگر تاکنون کمتر نام این شهید شنیده شده بخاطر تواضع مثال زدنی و گمنامی شخصیت این شهید والامقام بوده است.

سردار بوعلی با تاکید بر اینکه لزوم توجه فعالان فرهنگی و مستندسازان به شخصیت و فعالیت‌های این شهید بزرگوار، گفت: این شهید والامقام یکی از افتخارات ایران اسلامی و از یاران صدیق انقلاب اسلامی است و جوانان مؤمن و انقلابی ادامه دهنده راه این شهید خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، آئین بزرگداشت مقام والای شهید سرلشکر عبدالرسول استوار با حضور آیت ا… دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس، رئیس کل دادگستری فارس، ریاست صدا و سیمای مرکز فارس، جمعی از مسئولان استان فارس و خانواده شهید به میزبانی سپاه فجر برگزار شد.

اخبار مرتبط

جزئیات جدید «نیویورک‌تایمز» از نحوه ترور شهید فخری‌زاده

رئیس بنیاد شهید درگذشت پدر3 شهید را تسلیت گفت

قصه شنیدنی عاشقی جوانی از دیار سید جلال‌الدین

0 نظر

ارسال نظر

capcha