کارگاه مشترک هنرمندان ایران و عراق برگزار می‌شود

کارگاه مشترک هنرمندان ایران و عراق برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، محمد شهباز گهروئی در خصوص این خبر اظهار کرد: به مناسبت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس به همت حوزه هنری خوزستان، کارگاه دو روزه تولید محتوا با حضور هنرمندان ایران و عراق در اهواز برگزار می‌شود.

رئیس حوزه هنری خوزستان با اشاره به اینکه این اقدام در راستای عمق‌بخشی به ارتباطات بین دو ملت ایران و عراق و با حضور هنرمندان کشور عراق برگزار می‌شود، افزود: ۲۰ نفر از هنرمندان عراقی با تخصص‌های عکاسی، فیلم‌برداری، طراحی گرافیک و کلیپ سازی در این کارگاه شرکت می‌کنند.

وی موضوع کارگاه را سبک زندگی شهدای مقاومت به ویژه شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس دانست و گفت: آثار برای انتشار در فضای مجازی، رسانه‌های تصویری مثل صدا و سیما و شبکه‌های برون‌مرزی تولید می‌شود.

شهباز گهروئی بیان کرد: این کارگاه با راهبری دو تن از هنرمندان برجسته استان امین فلاحیان و میلاد امینی موحد برگزار می‌شود.

وی در پایان گفت: برگزاری این برنامه‌ها می‌تواند به ارتباط هر چه بیشتر دو ملت و دو جامعه منجر شود و این ارتباطات زبانی و گفتمان‌ها با هنرمندان ایرانی، ارتباط خوب و تأثیرگذاری خواهد داشت.

به گزارش سراج24، این کارگاه ۲۰ و ۲۱ آذرماه جاری در اهواز برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

مردم عراق مشتاق حضور ایرانی‌ها در راهپیمایی اربعین هستند

روزشمار «کربلای ۵» رونمایی شد

حتی اگر عراق هم زائر بپذیرد، ستاد ملی مبارزه با کرونا، اجازه اعزام نخواهد داد

0 نظر

ارسال نظر

capcha