۵۰ وبینار دانشجویی در دانشگاه‌های استان اصفهان برگزار می‌شود

۵۰ وبینار دانشجویی در دانشگاه‌های استان اصفهان برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، سرهنگ علی قمیان با اشاره به برنامه‌های ویژه بسیج دانشجویی استان اصفهان به مناسبت هفته دانشجو اظهار داشت: برای این هفته برنامه‌ریزی‌ها مطابق با شرایط فعلی کشور با توجه به شیوع ویروس کرونا انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه اکثر برنامه‌های در دستور کار به صورت مجازی است، تصریح کرد: در این زمینه بیش از ۵۰ وبینار دانشجویی با حضور سخنران‌های استانی و کشوری در دستور کار است که تاکنون تعدادی از آن نیز برگزار شده است.

مدیر روابط عمومی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه برگزاری نشست خبری و صدور بیانیه به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو از دیگر برنامه‌های در دستور کار است، اضافه کرد: برگزاری نشست‌های مطالبه‌گری با حضور رؤسای دانشگاه‌ها و برگزاری مسابقات متنوع دانشجویی به صورت آنلاین نیز برای این هفته در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: اکران مستند آنلاین نیز از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای هفته دانشجو در استان اصفهان است.

ارائه دستاوردهای دانشجویی در رادیو

سرهنگ قمیان با اشاره به اینکه دانشجویان مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی و نخبه‌های دانشجویی آمادگی خود را برای ارائه دستاوردهای پژوهشکده‌ها در برنامه‌های رادیویی اعلام کرده‌اند، اضافه کرد: این برنامه از شنبه ۲۲ آذر آغاز و تا پنجشنبه ۲۷ آذرماه ادامه خواهد داشت.

وی همچنین به برگزاری آئین اختتامیه جشنواره شهید فخری‌زاده هسته‌های مساله محور بسیج دانشجویی استان اصفهان در ۲۵ آذرماه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان با حضور اصحاب رسانه اشاره کرد و ابراز داشت: همچنین آئین تجلیل از جهادگران علمی بسیج دانشجویی اصفهان نیز روز ۱۶ آذر ماه در ستاد صاحب الزمان (عج) استان اصفهان انجام شد.

اخبار مرتبط

کنگره شهدا در همه مناطق شهر اصفهان برگزار شود

تجمع مردم اصفهان برای احیای زاینده رود/ دستور ویژه مخبر به ۲ وزیر

وبینار یک حبه موشن به همت سازمان فضای مجازی سراج برگزار می‌شود + نحوه ثبت‌نام

0 نظر

ارسال نظر

capcha