مسئولین باید با نیت الهی در مسیر حل مشکلات اقشار ضعیف گام بردارند

مسئولین باید با نیت الهی در مسیر حل مشکلات اقشار ضعیف گام بردارند

به گزارش سراج24، جمعی از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع)، با آیت الله محمدی ری شهری دیدار کردند.

آیت الله محمدی ری شهری ضمن خوش آمدگویی و آرزوی توفیق بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مسیر خدمت به مردم گفت: امیدواریم  به برکت حضرت عبدالعظیم (ع) و امامزادگان آرمیده در این بارگاه ملکوتی، نمایندگان منتخب مردم بتوانند بیش از پیش به حل مشکلات منطقه محروم ری بپردازند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: طبق آیات قرآن کریم و روایات اهل بیت علیهم السلام، خداوند وعده هایی برای آنان که با نیت الهی به مردم خدمت می کنند، بیان کرده؛ از همین رو باید همه ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی با در نظر گرفتن این آموزه دینی همیشه برای خداوند در مسیر خدمت به مردم و حل مشکلات اقشار ضعیف گام بردارند.

رئیس دانشگاه قرآن و حدیث با اشاره به مشکلات مردم شهرستان ری در سالیان گذشته اظهار کرد: از سال ۱۳۶۹ که بنده توسط رهبر معظم انقلاب توفیق خدمتگزاری در این حرم اهل بیت را کسب کرده ام، همواره مردم ری در شرایط سخت و محرومیت ها بوده اند؛ در حالی که در تمامی مقاطع از یاری انقلاب و رهبری دست نکشیده اند؛ لذا توقع می رود که نمایندگان مردم بیش از گذشته با بررسی مشکلات این منطقه و بررسی کارشناسی، معضلات این مردم شریف را حل نمایند.

در ابتدای این دیدار سید علی یزدیخواه نماینده منتخب مردم ری و حجت السلام و المسلمین سید رضا تقوی رئیس مجمع نمایندگان تهران، گزارشی از اقدامات صورت گرفته از سوی نمایندگان مجلس یازدهم شورای اسلامی ارائه کردند و در ادامه دکتر توکلی فرماندار ویژه شهرستان ری، به بیان مشکلات و مسائل شهرستان ری پرداخت و مسائل جاری شهرستان ری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در پایان نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از اماکن این بارگاه ملکوتی به زیارت مضجع شریف حضرت عبدالعظیم حسنی و امامزادگان مجاور علیهم السلام پرداختند.

اخبار مرتبط

لغو آیین سنتی «مسلمیه» در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی به دلیل شیوع مجدد کرونا / مراسمات از طریق صداوسیما پخش می شود

نخستین سالگرد شهید جبهه مقاومت «مصطفی ‌محمد‌میرزایی» برگزاری می‌شود

تجلیل از آستان حضرت عبدالعظیم (ع) برای برنامه‌های دهه کرامت

0 نظر

ارسال نظر

capcha