حجّت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی:

مرحوم زارعی با اشک‌های خالصانه‌اش نهال عبرت و غیرت را آبیاری کرد

مرحوم زارعی با اشک‌های خالصانه‌اش نهال عبرت و غیرت را آبیاری کرد

به گزارش سراج24، حجّت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی، دبیر کل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پی درگذشت علی اصغر زارعی، نماینده اسبق تهران را تسلیت گفت.

متن پیام حجّت‌الاسلام آقاتهرانی از این قرار است:

«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ» 

إنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

حال که روح برادرم جناب آقای دکتر علی‌اصغر زارعی به دیدار اولیاءالله شتافته، سینه‌ام مملو از اندوه فقدان یار راستین و صدّیقی دیگر شده که سالها شانه به شانه همدیگر برای پالایش نظام اسلامی از فتنه و انحراف تلاش کرده بودیم.

در دورانی که ابتلائات بزرگ و کوچک عالم سیاست، دامان بسیاری از السابقون را آلوده کرد، برادرم علی‌اصغر تا آخرین لحظه و آخرین نفس هم دست از پایداری بر درخت تناور انقلاب و تمسک به اندیشه امامین انقلاب اسلامی نکشید.

در روزگاری نه چندان دور که چپ و راست در جشن پوشالی توافقی خسارت‌بار مشغول پایکوبی بودند، دکتر زارعی نهال عبرت و غیرت ملی را با اشک‌های گرانقدر و خالصانه‌اش آبیاری کرد تا آیندگان بدانند که مردانی از جنس مقاومت و ایستادگی، هرگز تسلیم نیرنگ‌های خوش‌رنگ و لعاب شقی‌ترین دشمنان اسلام و ایران نشدند و ایشان با نمایش یک مانور استکبارستیزانه‌ی تمام عیار، نشان داد که حاضر به ذبح منافع ملی و همگانی در پای مطامع و تمایلات جناحی نیست.

فقدان این مجاهد خستگی‌ناپذیر و یاور همیشگی رهبر انقلاب را خدمت ساحت ولایت فقیه، مقام معظم رهبری دامت برکاته و همچنین خدمت خانواده محترم ایشان و همه دوستداران انقلاب اسلامی تسلیت عرض می‌نمایم.

اخبار مرتبط

مجلس صرفاً به دنبال قانون‌مند کردن پلتفرم‌های خارجی در فضای مجازی است نه حذف آنها

مردم هزینه اعتماد دولت به غرب را دادند/ روحانی باید پاسخگو باشد

برخی ‌می‌خواهند از ‌دولت منتخب انتقام بگیرند/ دولت روحانی "افراط و تفریط" و "بریز و بپاش‌های فراوان" داشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha