خط سرخ حسینی (ع) با خون شهدا ادامه دارد

 خط سرخ حسینی (ع) با خون شهدا ادامه دارد

به گزارش سراج24، جانباز سرافراز حاج محمدرحیم بنار بعد از مدت‌ها تحمل درد و رنج به یاران شهیدش پیوست.

 شهید حاج محمدرحیم بنار از جانبازان سرافراز جنگ تحمیلی هشت ساله بود که پس از تحمل ۳۳ سال رنج حاصل از جراحات وارده به بدنش و قطع نخاع و ویلچرنشینی به خیل شهدا پیوست.

شهید محمدرحیم بنار در سال ۱۳۴۷ در شهمیرزاد متولد شد؛ او، سرباز ارتش بود که در تاریخ ۱۴ مهر ۶۶ در منطقه عملیاتی میمک بر اثر اصابت تیر مستقیم دشمن دچار ضایعه نخاعی شد.

پیکر مطهر این جانباز سرافراز با توجه به وصیتش در گلزار شهدای شهمیرزاد به خاک سپرده شد.

استمرار خط سرخ حسینی (ع) با خون شهدا تضمین شده است

سردار حمید دامغانی، فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان نیز در پی شهادت جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس، محمدرحیم بنار پیام تسلیتی صادر کرد که در آن آمده است: شهادت اصلی‌ترین وسیله رسیدن به معبود است که شهدا با عبور از این گذرگاه درخشان برای همیشه جاویدان باقی می‌مانند؛ عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به‌جای گذاشته و ثبات و استمرار خط سرخ حسینی (ع) را با خون خود تضمین کردند و راه شجاعت را به ما آموختند.

در این پیام آمده است: جانبازان سرافراز با افتخارآفرینی در میدان نبرد جان‌فشانی کردند و عزت و آزادگی برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند و در این میان این عزیزان جان‌برکف هیچ‌گاه مسؤولیت خود را تمام‌شده ندانسته و همچون جانباز شهید محمدرحیم بنار با ۷۰ درصد جانبازی، تحمل رنج و مشقت دوران جانبازی را کرده واژه ازخودگذشتگی و فداکاری را به تصویر کشیده و درس آزادگی به همگان دادند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزوده است: شهادت این جانباز بزرگوار که اجر ده‌ها سال مصدومیت جانبازی را به جایگاه والای شهادت فی سبیل الله پیوند زد، موجب تألم و تأثر خاطر شد.

در پایان می‌خوانیم: این‌جانب فقدان این یادگار شهیدان سرافراز را به مردم شریف استان و خانواده گرامی این شهید عالی‌مقام تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال علو درجات برای آن شهید بزرگوار و همجواری با هم‌رزمان شهیدش و صبر و آرامش برای بازماندگان ایشان مسألت دارم.

اخبار مرتبط

نائینی: تاریخ شفاهی ۱۳۰ نفر از فرماندهان ارشد سپاه به سرانجام رسید

راوی دفاع مقدس: تدبیر شهید خرازی منجر به اسارت ۱۲ هزار عراقی شد

نرجس سلیمانی:مساجد نمونه عملی و عینی حاکمیت ارزشهای اسلامی در جامعه اند

0 نظر

ارسال نظر

capcha