حضور جهادی مردم هدف قرارگاه شهید «سلیمانی» است

حضور جهادی مردم هدف قرارگاه شهید «سلیمانی» است

به گزارش سراج24، سید احمد عبودتیان شامگاه یکشنبه در نشست مجازی با دبیران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان و رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی فارس در راستای پیگیری و بررسی عملکرد طرح قرارگاه فرهنگی و اجتماعی شهید حاج قاسم سلیمانی در استان فارس، گفت: آنچه که همواره باید مدنظر باشد حضور جهادی مردم در بخش‌های مختلف جامعه است که از اول انقلاب تاکنون در مباحث مختلف شاهد این حضور بودیم.

وی ادامه داد: مباحث اجتماعی و فرهنگی در قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی در اولویت است.

مشاوره عالی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی یادآور شد: جبهه انقلاب در بحث شیوع بیماری کرونا بسیار مؤثر حرکت کرد و این به میدان آمدن مردم در صحنه به گونه‌ای جوابی به دشمنان بود.

عبودتیان با اشاره به الگوی حکمرانی جهادی انقلاب اسلامی در کشور، گفت: هر زمانیکه مردم به میدان آمدند به موفقیت رسیدیم که نمونه بسیار روشن آن نیز دوران دفاع مقدس بود.

وی ادامه داد: آرزوی تمامی دستگاه‌های تبلیغی و دینی این است که مردم نسبت به مباحث اعتقادی و مذهبی توجه بیشتری داشته باشند که برای رسیدن به این مهم هیچ موضوعی بهتر از جهاد نیست که نمونه آن در دوران کرونا قابل رؤیت است.

مشاوره عالی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه باید بستری برای تبادل تجربیات فراهم کنیم، گفت: راه اندازی این قرارگاه در محلات به منظور به صحنه آوردن بیشتر مردم در مباحث فرهنگی و اجتماعی است.

عبودتیان یادآور شد: اصل عملیات این قرارگاه هماهنگی و همراهی تمامی دستگاه‌ها مانند بسیج، سپاه و… در رفع مشکلات است.

به گزارش خبرنگار مهر، در این مراسم حجت الاسلام مهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس و حجت الاسلام انجوی نژاد دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی فارس نیز نظرات و راهکارهای خود را برای مشارکت مردم و موفقیت بیشتر این قرارگاه ارائه کردند.

اخبار مرتبط

جهادگر شهیدی که به حاج قاسم اقتدا کرد

پویش فرهنگی هنری «من و حاج قاسم» آغاز شد

ساخت تندیس حاج قاسم به دست هنرمند مجسمه‌ساز

0 نظر

ارسال نظر

capcha