قالیباف:

به برکت خون شهید فخری‌زاده قفل های هسته‌ای کشور باز شد

به برکت خون شهید فخری‌زاده قفل های هسته‌ای کشور باز شد

به گزارش سراج24، محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی، روز گذشته به منظور تجلیل از شهید فخری‌زاده در منزل ایشان حضور یافت و با خانواده شهید دیدار کرد.

وی در این دیدار با تاکید بر روحیه علمی و عرفانی شهید فخری‌زاده گفت: روحیه علمی و جهادی دانشمندان در حوزه دفاعی و هسته‌ای همواره کشور را در مسیر توسعه قرار داده که شهید فخریزاده از جمله مصادیق چنین دانشمندانی در کشور بود‌.

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افرادی همچون شهید فخری‌زاده باعث تولید قدرت و عزت در کشور شدند، اظهار داشت: به طور قطع آثار و خدمات شهید فخری‌زاده به عنوان برگ زرینی در تاریخ علمی و مطالعاتی کشور ماندگار خواهد شد.

قالیباف با تاکید بر اینکه خون شهید فخری‌زاده قفل‌های بسته صنعت هسته‌ای را باز کرد، تصریح کرد: طرح مصوب مجلس از ۴ ماه قبل در دستور کار کمیسیون تخصصی مجلس قرار داشت اما خون شهید فخری‌زاده باعث شد کاری که بررسی آن زمان زیادی می‌برد سریع‌تر به نتیجه برسد.

وی گفت: از خداوند توفیق می‌خواهیم که ما نیز با فرهنگ شهدایی همچون فخری‌زاده در مسیر سیدالشهدا گام برداریم و در این مسیر یاور رهبری و خدمتگزار مردم باشیم.

رییس مجلس شورای اسلامی افزود: به طور حتم خون شهید سلیمانی و شهید فخری‌زاده عزت و استقلال کشور را حفظ و تقویت خواهد کرد و باعت تداوم راه انقلاب می‌شود.

قالیباف شهید فخری‌زاده را شخصیتی با روحیه و فرهنگ جبهه و جهاد و پرورش یافته در مکتب حضرت امام توصیف کرد و گفت: عموم جامعه بعد از شهادت شهید فخری‌زاده تا حد مختصری با عظمت شخصیت و کار ایشان آشنا شدند که همه این‌ها ناشی از گمنامی و تواضع شخصیتی این شهید بزرگوار بود.

اخبار مرتبط

توافق‌نامه جامع همکاری‌های ایران و سوریه در حال تدوین است

قالیباف کسب مدال طلا در رشته تیراندازی را تبریک گفت

رئیسی و قالیباف انتصاب حجت الاسلام اژه‌ای را تبریک گفتند

1 نظر

ارسال نظر

capcha