رشد علمی ایران با ترور متوقف نمی‌شود

رشد علمی ایران با ترور متوقف نمی‌شود

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام محمدعلی سالاری ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهید فخری زاده که به‌صورت وبینار در حرم مطهر حضرت سید عباس (ع) بجنورد برگزار شد، خوی استکبار را کشتار، قتل، غارت، ظلم و تعدی دانست و اظهار کرد: ترور و کشتار انسان‌های بی‌گناه چیز جدیدی نیست و دشمن از ابتدای شکل‌گیری نهضت الهی انقلاب اسلامی با توسل به ترور و از میان برداشتن شخصیت‌های برجسته کشور به دنبال ایجاد رعب و وحشت بوده اما این ترورها همیشه نتیجه عکس داشته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ادامه داد: مستکبرین با ترور متفکران و دانشمندان ما نه‌تنها نتوانستند نهضت علمی و هسته‌ای را متوقف کنند بلکه روزبه‌روز شاهد رویش جوانان نخبه و دانشمندان برجسته در این عرصه بوده و هر روز نخبگان جوان خواستار پیوستن به این جبهه علمی هستند.

وی سرسپردگی برخی از حاکمان کشورهای اسلامی را مایه شرم و سرافکندگی جامعه اسلام دانست و افزود: اینکه عده‌ای از حاکمان دول اسلامی سعادت و پیشرفت را در وادادگی و وابستگی به استکبار و مرعوب شدن در برابر سلطه گران می‌بینند سرابی بیش نیست چرا که دشمنان دین اسلام به کمتر از نابودی تمام و کمال این دین مبین راضی نخواهند شد.

حجت الاسلام سالاری تصریح کرد: یکی از دلایل خصومت مستکبرین با نظام جمهوری اسلامی ایران صدور انقلاب و نفوذ گفتمان ضد سلطه انقلاب به خارج از مرزهای جغرافیایی ایران و رویش فزاینده موج استکبارستیزی در منطقه و جهان است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: امروز نظام سلطه خاورمیانه را از دست رفته می‌بیند و شاهد صدور انقلاب به دورترین نقاط در قاره آفریقا است، از این رو عصبانی شده و دست به اقدامات ناجوانمردانه می‌زند.

وی این حرکت‌های کور و ناجوانمردانه صهیونیست‌ها را دست‌وپا زدن‌های بیهوده سران رژیم غاصب در باتلاق فروپاشی و اضمحلال دانست که هر روز موج نارضایتی‌های داخلی از سیستم فاسد و نامشروعشان رو به فزونی است.

حجت‌الاسلام سالاری در انتها اظهار داشت: اقدامات ناجوانمردانه و غیرانسانی مستبدین، حقانیت انقلاب اسلامی را روزبه‌روز نمایان‌تر و جوانان غیور این مرزوبوم را مصمم‌تر کرد تا با الهام از رهنمودهای مقام عظمای ولایت خروشان و ثابت‌قدم مسیر متعالی انقلاب و آرمان امام عظیم‌الشأن را با روحیه مضاعف به‌پیش ببرند.

اخبار مرتبط

اجرای «مهرواره اوج» در گلستان

خانواده شهدا در پیامرسانی سیره و اهداف شهدا وظیفه سنگینی دارند

دولت انقلابی دست جریان نفوذ را قطع می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha