فرماندار کاشان خبر داد:

اجرای طرح شهید سلیمانی با همکاری ۶۳ قرارگاه جهادی در کاشان

اجرای طرح شهید سلیمانی با همکاری ۶۳ قرارگاه جهادی در کاشان

به گزارش سراج24، علی اکبر مرتضایی با اشاره به رعایت حدود ۹۰ درصدی محدودیت‌ها در ادارات کاشان اظهار داشت: در حوزه‌های تجاری، بازرگانی و خدماتی نیز واحدهای کاشان بیش از ۹۵ درصد محدودیت‌ها را رعایت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در کاشان به منظور فرهنگ سازی و آموزش در زمینه پیشگیری از کرونا اجرایی می‌شود، ابراز داشت: این طرح به شکل محله محور در ۶۳ قرارگاه با مدیریت ناحیه مقاومت بسیج کاشان و با همکاری مرکز بهداشت کاشان اجرایی می‌شود.

توزیع بیش از ۱۲۰ هزار ماسک در کاشان

فرماندار کاشان همچنین از توزیع بیش از ۱۲۰ هزار ماسک و تعدادی مواد ضدعفونی کننده در سطح شهرستان کاشان خبر داد و تصریح کرد: برای تأمین این اقلام بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار توسط خیران تأمین شده است.

وی با بیان اینکه ۷۰ هزار ماسک از این تعداد با قیمت هفت هزار ریال و مابقی به شکل رایگان در سطح شهر کاشان به خصوص در مناطق حاشیه‌ای شهر توزیع شده است، خاطرنشان کرد: بیش از ۹۰ درصد مردم کاشان استفاده از ماسک را رعایت می‌کنند.

مرتضایی با اشاره به فعالیت مستمر ایستگاه‌های ایست و بازرسی در کاشان افزود: این ایستگاه‌ها در پنج نقطه از ورودی‌های شهر کاشان برپا شده بود که با همکاری نیروهای نظامی و انتظامی و نیروهای بسیج ورودی‌های کاشان را کنترل می‌کردند.

وی همچنین از توزیع کالاهای اساسی در بین مردم خبر داد و گفت: این کالاها مثل روغن مایع در فروشگاه‌های مجاز که اسامی آنها هم به اطلاع عموم رسیده است، توزیع می‌شود.

اخبار مرتبط

غربالگری ۹۵درصد جمعیت استان اردبیل انجام شد

تولید واکسن کرونا در ایران، غرور دینی در جهان ایجاد کرد

وقتی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان مشق عشق می‌کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha