تهیه و توزیع ۲.۵ میلیارد ریال کمک نقدی مؤمنانه در شهرستان دیّر

تهیه و توزیع ۲.۵ میلیارد ریال کمک نقدی مؤمنانه در شهرستان دیّر

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام سیدابراهیم سعیدی به تشریح ابعاد و اقدامات انجام شده عملیات فرهنگی اجتماعی حاج قاسم سلیمانی در شهرستان دیر پرداخت و اظهار داشت: در قالب این عملیات در شهرستان دیر هماهنگی جهت انجام کمک‌های مؤمنانه به حدود ۵۰۰ خانوار نیازمند به مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در قالب عملیات بزرگ سردار شهید سلیمانی با هماهنگی سایر نهاد ها و مجموعه‌ها انجام شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیر اظهار کرد: در ابتدای امر با برگزاری جلسات و نشست‌های متعددی با حضور ائمه جمعه و جماعات شهرستان و حوزه قدس بسیج، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه علمیه امام مهدی موعود (عج)، فرمانداری ومدیران گروه های جهادی و همچنین طرح تبیین موضوع در شورای فرهنگ عمومی شهرستان، برنامه‌ریزی جهت تبیین و توجیه طرح عملیات شهید سلیمانی در سطح شهرستان انجام شد.

وی در ادامه، تشکیل جلسه توجیهی ویژه کلیه روحانیون و طلاب فعال شهرستان دیر، تشکیل گروه جهادی طلاب شهرستان دیر شامل سه گروه جهادی بخش مرکزی، بخش بردخون و بخش آبدان، ارتباط گیری و فعال کردن گروه جهادی طلاب شهید خالدی و شهید شاطری و سایر گروه های جهادی و برگزاری پویش دعا و توسل با محوریت دعای هفتم صحیفه سجادیه ، دعای توسل و دعای کمیل از طریق پخش در فضای مجازی و بلندگوهای مساجد بدون حضور افراد را از جمله مهمترین فعالیت‌های انجام گرفته در این حوزه عنوان کرد.

حجت‌الاسلام سعیدی تصریح کرد: با توجه به شهادت دانشمند هسته‌ای، فخری‌زاده، برنامه‌هایی نظیرهدیه کردن ثواب قرائت قرآن کریم، توسل و هدیه کردن آن به شهید دانشمند فخری‌زاده و سردار بزرگ شهید سلیمانی (شهدای مقاومت) از طریق ایجاد کانال‌های فضای مجازی توسط مراکز قرآنی و مجامع وابسته برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیر فعال‌سازی و مدیریت شبکه‌های وابسته به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیر در فضای مجازی در کلیه بخش‌های مرتبط با عملیات جهت انجام تبلیغات، جذب مشارکت‌های عمومی، ایجاد روحیه امید و رفع تنش‌های تبلیغاتی که دشمنان در جامعه ایجاد می کنند را از فعالیت‌های مهم انجام شده برشمرد.

حجت‌الاسلام سعیدی ابراز داشت: فعالیت‌های مذکور تا تکمیل مرحله سوم عملیات شهید سلیمانی (۱۳ دی ماه) بر اساس تقویم اعلام شده ادامه دارد.

اخبار مرتبط

رزمایش کمک مومنانه در «سرایان» خراسان‌جنوبی

توزیع 120 بسته نوشت‌افزار در قالب رزمایش کمک مومنانه در «خوسف و بشرویه»

توزیع 300 بسته کمک مومنانه در بین نیازمندان خلخالی

0 نظر

ارسال نظر

capcha