ثبات قدم در مسیر انقلاب، مشکلات را مرتفع می‌کند

ثبات قدم در مسیر انقلاب، مشکلات را مرتفع می‌کند

به گزارش سراج24، سردار یدالله بوعلی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه مرودشت، اظهار داشت: اگر امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در داخل و خارج از کشور دارای اقتدار و قدرت بوده و به‌واسطه این اقتدار، امنیت در کشور وجود دارد به‌واسطه وجود اتکای معنوی در میان نیروهای خودی بوده است.

وی در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص استان فارس اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری گفته اند فارس همواره در قله است،  لذا قطعا توانمندی هایی در این استان وجود دارد که مقام معظم رهبری چنین تعبیری به‌کار برده اند و این موضوع خود وظیفه مسئولان در فارس را دوچندان می کند.

بوعلی ادامه داد: امروزه در شرایطی هستیم که ازیک طرف بیماری کرونا گریبانگیر مردم شده و از طرف دیگر هجمه دشمنان علیه نظام بالا گرفته پس بسیار مهم است که بتوانیم نورانیت و عظمت انقلاب را درک کنیم و ایمان داشته باشیم که آنچه خداوند متعال وعده داده است به زودی محقق خواهد شد و کافی است که از خداوند بخواهیم در این مسیر ثابت قدم باشیم.

فرمانده سپاه فجر فارس تصریح کرد: ما در همه مراحل انقلاب چه در دوران دفاع مقدس و چه در میدان های سیاسی و اجتماعی و شرایط سخت با اعتقاد راسخ به خداوند، سربلند و پیروز بیرون آمدیم که نمونه بارز آن امروز در مورد بیماری کرونا صدق می کند و همراهی مردم، خیران و بسیجیان در کمک به کادر درمان گواه خوبی بر این مدعاست.

سردار بوعلی با بیان اینکه عنصر ایمان، تعیین کننده و پیش‌برنده است و ما را نسبت به رفع هر مشکلی مسلط می کند، افزود: امروزه در شرایطی هستیم که استعمار و  استکبار که خوی آنان همواره شیطنت است، نمی تواند بپذیرد که قدرتی در برابرش شکل گرفته و نمی خواهد ببیند که کسی در مقابل آنان دست برتر داشته باشد، پس از هر طریقی شروع به شیطنت و دشمنی می کند.

فرمانده سپاه فجر فارس اظهار داشت :ملت ما امروزه آگاه هستند و این را خوب می دانند حفظ نظام و دفاع از ارزش ها و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در اولویت قرار دارد و در این مسیر ثابت قدم ایستاده و اجازه عرض اندام به دشمنان نمی دهند.

سردار بوعلی با بیان اینکه خالص ترین حکومت صهیونیستی آمریکا است، خاطرنشان کرد: امروز به عنوان سربازان ولایت و پاسداران انقلاب اعتقاد داریم اسرائیل زاییده آمریکا است واگر شعار مرگ بر آمریکا و ضد استکبار و صهیونیستی سر می دهیم به این دلیل است که دشمن را خوب شناخته و هدف را درست شناسایی کرده ایم.

فرمانده سپاه فجر فارس در ادامه مراسم، ضمن تشکر از زحمات چندین ساله سرهنگ هاشم جمالی فرمانده سابق سپاه مرودشت، اذعان داشت: به واسطه توانمندی های سرهنگ هاشم جمالی در آینده ای نزدیک از وجود وی به عنوان یکی از جانشینان خود در یکی از قرارگاه‌های استان استفاده خواهیم کرد.

وی ضمن معرفی و انتصاب سرهنگ امید نصیبی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه مرودشت، بیان کرد: سرهنگ نصیبی  فردی مومن، صادق، شجاع و توانمند و اخلاق مدار است. از وی تقاضا دارم اولویت کاری خود را به موضوعات دینی و معنوی اختصاص داده و تعامل و همراهی و ارتباط هم سو با پیشکسوتان و استفاده از ظرفیت بزرگان شهر به عنوان یک راهبرد را مد نظر خود قرار دهد.

اخبار مرتبط

کرونا جایزه ادبی شهید غنی‌پور را موقتا دوسالانه و مجازی کرد

شمش طلای یوسف حاتمی‌کیا کلید خورد

انتظارات غیرواقعی آمریکاییان از واکسن کرونا

0 نظر

ارسال نظر

capcha