حجت‌الاسلام علی مصباح:

روند درمان آیت‌الله مصباح یزدی در منزل در جریان است

روند درمان آیت‌الله مصباح یزدی در منزل در جریان است

به گزارش سراج24، آیت‌الله محمد‌تقی مصباح یزدی طی روز‌های گذشته قدری کسالت داشتند که در برخی مطالب از وخامت حال ایشان خبر می‌داد که این اخبار روز گذشته توسط دفتر ایشان تکذیب شد.

حجت‌الاسلام علی مصباح فرزند آیت‌الله مصباح یزدی امروز در پیامی ویدئویی درخصوص آخرین وضعیت ایشان گفت: امروز صبح خدمت آیت‌الله مصباح در منزل رسیدم و گزارشی از محبت‌ها و توسلات و دعا‌های مؤمنان و ولایت‌مداران خدمت ایشان ارائه کردم. آیت‌الله مصباح ضمن تشکر از همه مردم و اقشار مختلف همه اینها را از نعمت‌های الهی برشمردند و به ما سفارش کردند که قدر این نعمت‌ها را بدانیم.

وی درخصوص کسالت آیت‌الله مصباح یزدی گفت: روند درمان ایشان در منزل در جریان است و جا دارد از همه پزشکان بابت توصیه‌ها و تجویز‌های لازم تشکر کنم. جریان درمان همچنان ادامه دارد و مشکل حاد جدیدی الحمدلله پیش نیامده اما کماکان نیاز به اقدامات پزشکی هست و کار درمان ادامه دارد.

فرزند آیت‌الله مصباح یزدی درخصوص برخی اخبار درباره وخامت حال ایشان گفت: برخی شایئات در فضای مجازی ایجاد نگرانی می‌کند و از همه علاقه‌مندان ایشان می‌خواهم اخبار را از سایت و کانال دفتر آیت‌الله مصباح یزدی دنبال کنند.

وی ضمن التماس دعا از عموم مؤمنان گفت: همه اقدامات متوقف بر اراده الهی است، بنابراین به دعا‌ها و توسلات مؤمنان محتاج هستیم و به سهم خودم از همه دوست‌داران و عزیزان که با دعا‌ها و توسلات ما را همراهی کردند تشکر کنم.

اخبار مرتبط

نشست «آیت‌الله مصباح یزدی و امتداد سیاسی اجتماعی فلسفه اسلامی»

برگزاری بزرگداشت آیت‌الله مصباح در دانشگاه مذاهب

رسانه‌ها دنبال امیدآفرینی باشند

0 نظر

ارسال نظر

capcha