کمک‌های مؤمنانه در قالب طرح شهید سلیمانی

کمک‌های مؤمنانه در قالب طرح شهید سلیمانی

به گزارش سراج24، امروز و در سفر فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به شهرستان‌های فهرج و ریگان، 25 سری جهیزیه در مرحله سوم کمک‌های مؤمنانه در قالب طرح شهید سلیمانی در شهرستان فهرج به زوج‌های جوان اهدا شد.

سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در حاشیه این مراسم اظهار داشت: در مرحله سوم کمک‌های مؤمنانه رویکرد تغییر کرده و علاوه بر بحث‌های معیشتی بحث اشتغال، ازدواج آسان، تامین جهیزیه و آزادسازی زندانیان دنبال می‌شود و تا زمانی که درگیر ویروس هستیم ادامه دارد.

وی عنوان کرد: در شهرستان فهرج که در بحث خیران و کمک مؤمنانه پیشتاز است، امروز هم تامین جهیزیه 25 زوج جوان در این شهرستان با هزینه 650 میلیون تومان صورت گرفته که 350 تومان زوج‌ها گذاشتند و بقیه را خیران تامین کردند که شامل 16 قلم از کالاهای مورد نیاز زندگی است.

معروفی اظهار کرد: در سالگرد شهادت حاج‌قاسم، جهیزیه بسیار خوبی با هماهنگی رده‌های حمایتی داریم تا بتوانیم همه استان به ویژه جنوب و شرق استان را در زمینه تامین جهیزیه زوج‌های جوان نیازمند پوشش دهیم.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه تاکید بر حفظ کرامت است و هدیه نیاز به تشکر و عنوان ندارد، گفت: مرحله سوم کمک‌های مومنانه در قالب طرح شهید سلیمانی به صورت محله‌محور و در حوزه مبارزه علیه کووید 19 دنبال می‌شود که تا پایان فصل ادامه دارد.

معروفی خاطرنشان کرد: خردادماه امسال تاکنون علاوه بر جهیزیه امروز در فهرج، 205 سری جهیزیه واگذار کردیم و مراحل بعدی شامل سالگرد شهادت حاج قاسم، 22 بهمن و دهه فجر و تا اسفندماه است که پیش‌بینی خوبی داریم و دنبال ساماندهی این حرکت هستیم تا شناسایی خوبی انجام شود.

 

اخبار مرتبط

قوی شدن و وحدت تنها راه غلبه بر دشمن است

پویش نذر هر ایرانی 5 هزار تومان برای بازسازی عتبات

جزئیات برگزاری نماز عید فطر در استان کرمان

0 نظر

ارسال نظر

capcha