۱۲۶ مراقب سلامت طرح «شهید سلیمانی» را در قرچک اجرا می‌کنند

۱۲۶ مراقب سلامت طرح «شهید سلیمانی» را در قرچک اجرا می‌کنند

به گزارش سراج24، بهمن خطیبی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص اجرای طرح شهید سلیمانی در قرچک اظهار داشت: اجرای این طرح در قرچک آغاز و تا روز گذشته به درب منازل ۵۰۰ خانوار شهرستان مراجعه شده و بسته‌های خدمتی به آنها ارائه شده و همچنین بسته‌های معیشتی در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار گرفته است.

خطیبی با بیان اینکه ۵۴ گروه مراقبتی و نظارتی طرح شهید سلیمانی را در قرچک اجرا می‌کنند گفت: این گروه مراقبتی و نظارتی شبکه بهداشت و درمان و سپاه پانزده خرداد با هدف مدیریت و کنترل ویروس کرونا نقش آفرینی می‌کنند.

فرماندار قرچک بیان داشت: ۱۲۶ مراقب سلامت در قالب تیم‌های مراقبتی، اجرای این طرح را برعهده دارند که از عموم مردم می‌خواهیم برای پیشبرد هدف شناسایی افراد مبتلا به کرونا و بهبود روند درمان همکاری لازم را داشته باشند.

وی بیان داشت: نقاط پرخطر شهرستان و همچنین بانک‌ها، ادارات، پمپ‌های بنزین، فروشگاه‌های بزرگ و دو خیابان محمدآباد و زیباشهر در اولویت اجرای این طرح قرار دارند و در این زمینه از مردم عزیز درخواست داریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بخصوص استفاده از ماسک، از ترددهای غیرضروری در سطح شهر و مراکز خرید خودداری کنند.

فرماندار قرچک عنوان داشت: فق ط با همکاری و حمایت مردم می‌توانیم به زودی بر این ویروس منحوس فایق آییم.

اخبار مرتبط

اهدای ۴۰۰ بسته معیشتی قرارگاه شهید سلیمانی به نیازمندان البرز

هفتمین شهید مدافع سلامت گلستان آسمانی شد

شهید سلیمانی تفکر مقاومت و جهاد در جهان اسلام را نهادینه کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha