دولت عزمی برای حل مشکلات ندارد

دولت عزمی برای حل مشکلات ندارد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی،گفت: اقدام بزدلانه صهیونیست ها در ترور شهید فخری زاده را محکوم می کنیم و خواستار پاسخی محکم، قاطع و بازدارنده هستیم.

وی خطاب به رئیس جمهور،تصریح کرد: آقای روحانی! لازم می دانم از شما تشکر کنم که امروز هم به ملت ایران بی احترامی کردید و به مجلس نیامدید و البته دوست داشتیم که امروز بودید و حرف ملت را می شنیدید.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای رئیس جمهور! باید حرف های سنجیده تر بزنید و نباید گرای غلط دهید.

موسوی لارگانی گفت: رئیس جمهور مصوبه هسته ای مجلس را مضر دانسته که با شأن و جایگاه حقوقی وی تناسب ندارد و باید از وی بپرسیم که آقای روحانی! گلابی های برجام شما فقط ترور و تحریم بود؟ احتمالا دوباره مستوجب خشم و شکایت مجدد رئیس جمهور خواهم شد.

وی تاکید کرد: با تلاش همه جانبه مثلث وزارت صمت، کشاورزی و بانک مرکزی، مرغ از سفره مردم پر کشید که آن هم به دلیل عدم تأمین ارزهای دامی و وجود مافیای شدید واردات است که هر سال از این شرایط برای پر کردن جیب های گشاد خود استفاده می کنند و دولت عزمی برای حل مشکلات مردم ندارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اصلاح ساختار بودجه اولویت اصلی مجلس است و در بودجه ۱۴۰۰ علاوه بر اصلاح ساختار بودجه به شدت بودجه شرکت های دولتی را بررسی خواهیم کرد و دولتی ها بهتر است این پنبه را از گوش خود بیرون بیاورند که هر چه به مجلس ارائه کنند، مجلس آن را تصویب کند.

اخبار مرتبط

علاج مشکلات کشور تشکیل دولت جوان حزب‌الهی است

رابطه مالی دولت و نفت باید از درصد دلاری به مبلغ ریالی تغییر یابد

دیوان محاسبات در مسیر نوآوری و تحول قرار دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha