جنگنده‌های سعودی فرودگاه بین‌المللی «صنعاء» را بمباران کردند

جنگنده‌های سعودی فرودگاه بین‌المللی «صنعاء» را بمباران کردند

به گزارش سراج24، به نقل از شبکه المسیره، سلسله حملات ددمنشانه جنگنده‌های سعودی به نقاط مختلف یمن از جمله پایتخت این کشور همچنان ادامه دارد. در همین راستا، جنگنده‌های سعودی فرودگاه بین المللی صنعاء را هدف حملات گسترده قرار دادند.

بر اساس این گزارش، این دومین بار طی هفته جاری است که فرودگاه بین المللی صنعاء توسط جنگنده‌های متجاوز سعودی بمباران می‌شود. پیشتر نیز در روز یکشنبه گذشته فرودگاه مذکور هدف حملات هوایی سعودی‌ها قرار گرفت.

از سوی دیگر، نقض آتش بس الحدیده توسط سعودی‌ها نیز همچنان ادامه دارد و متوقف نشده است. طی ۲۴ ساعت گذشته جنگنده‌های سعودی بارها مناطق مختلف الحدیده را هدف حملات هوایی قرار داده اند.

چندی پیش جنبش «أنصارالله» یمن با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد که سعودی‌ها حتی به آتش بس الحدیده نیز پایبند نیستند. این جنبش در بیانیه خود اعلام کرد: عربستان سعودی و ائتلاف تحت رهبری آن در یمن همچنان به نقض گسترده آتش بس در استان الحدیده ادامه می‌دهند و تاکنون کوچک‌ترین پایبندی به این آتش بس نداشته‌اند.

جنبش انصارالله در ادامه بیانیه خود تأکید کرد: عربستان سعودی نه تنها استان الحدیده را هدف حملات هوایی گسترده قرار می‌دهد بلکه هواپیماهای جاسوسی آن نیز به صورت مداوم در حال پرواز بر فراز آسمان این استان هستند.

اخبار مرتبط

طالبان: اعضای دولت‌ قبل در کابینه جدید نخواهند بود

ابومهدی المهندس: من و «حاج قاسم» در آستانه اسارت بودیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha