دانشمندان ما فریب بازی تحریم و برجام را نمی‌خورند

دانشمندان ما فریب بازی تحریم و برجام را نمی‌خورند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان در ویژه برنامه گرامیداشت شهید فخری زاده که سه شنبه شب در مسجد مقدس جمکران به صورت مجازی برگزار شد با اشاره به نقش شهید فخری زاده در تربیت و پرورش نخبه‌های علمی گفت: چند نفر از شهدای دانشمند هسته‌ای در کلاس‌های این شهید تربیت شده‌اند.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به مجاهدت‌های دانشمند شهید محسن فخری زاده گفت: این شهید از جهاتی با سردار شهید قاسم سلیمانی شباهت دارد و باید عرض کنم امروز در موضوعات مختلف ما شهید سلیمانی را تربیت کرده‌ایم که با اقتدا به این شهید بزرگوار گام به گام به اعتلای کشور کمک می‌کنند.

وی گفت: شهید دانشمند فخری زاده هرچند در حوزه فنی مهندسی متخصص بود به جای اینکه ژست بی دینی بگیرند و مغرور علمشان شوند بیشتر اهل فلسفه و عرفان نیز بوده‌اند.

پناهیان با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها و دشمنان ما سالهاست بدنبال حذف دانشمندان این سرزمین هستند گفت: دشمن ما می‌داند دانشمندان ما سازش پذیر نیستند و بازی تحریم و برجام آنها را فریب نمی‌دهد پس باید برای رسیدن به اهدافشان آنها را ترور کنند.

وی افزود: دعا می‌کنیم در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو افرادی همچون شهید دانشمند فخری زاده بی حاشیه و عمل گرا وارد عرصه انتخابات شوند.

اخبار مرتبط

عجله در برجام، دست کشور را خالی کرد

آمریکا باید تحریم‌ها را در عمل کلاً لغو کند

روی خورشید هم مگر می‌شود سایه فکند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha