داریوش ارجمند:

بعضی منتظرند بایدن می‌آید یا ترامپ؛ گور پدر هر دوِشان

بعضی منتظرند بایدن می‌آید یا ترامپ؛ گور پدر هر دوِشان
به گزارش گروه فرهنگی سراج24، داریوش ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به اتفاقات اخیر گفت: بعد از شهادت سردار سلیمانی به منزلشان رفتم؛ مگر می‌شود نسبت به چنین شخصیت‌هایی بی‌تفاوت بود؟! غلط کرد هر کس گفت شهدای هسته‌ای به دنبال آدم کشتن بودند؛ کسانی که این حرف را می‌زنند نوکران همان کسانی‌اند که سردارمان را ترور کردند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نگران نیستید که به‌خاطر این حرف‌ها در فضای هنری کمرنگ شوید؟ تصریح کرد: به جهنم که کم‌رنگم کنند... من برای عقایدم زندگی می‌کنم... ما عاشق سرزمین و دین‌مان هستیم. ما به شهید فخری‌زاده، قاسم سلیمانی، همت و به همه جوان‌ها و پیر‌هایی که رفتند و خون دادند تا ما بتوانیم حرف بزنیم افتخار می‌کنیم.

بازیگر نقش «مالک اشتر» ادامه داد: من به امثال شهید فخری‌زاده افتخار می‌کنم به‌خصوص اینکه این‌ها دانشمند هستند. این ستیز با علم معنی دارد. مگر می‌شود یک هنرمند راجع‌به چنین تروری بی‌تفاوت باشد. اینکه کسی سرش در کتاب و دفتر بوده و دانشمند بوده، چه خطری دارد که ترورش می‌کنند؟ به قول فردوسی، توانا بود هر که دانا بود. آن‌ها از دانایی ما می‌ترسند. رژیم صهیونیستی، آمریکا، فرانسه و... از دانایی ما می‌ترسند.

ارجمند در پایان گفت: بعضی منتظرند ببینند بایدن می‌آید یا ترامپ؛ گور پدر هر دوشان... سگ زرد برادر شغال است!

اخبار مرتبط

امی بین‌المللی برندگانش را شناخت

مورگان فریمن در مراسم افتتاحیه جام جهانی قطر چه گفت؟

رشد سلبریتیسم | سلبریتی‌های‌سخیف چگونه رشد کردند؟!

0 نظر

ارسال نظر

capcha