هدف دشمن از ترور دانشمندان هسته‌ای توقف انقلاب اسلامی است

 هدف دشمن از ترور دانشمندان هسته‌ای توقف انقلاب اسلامی است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام سید اسماعیل حسینی مازندرانی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان در همایش هادیان و فرهنگیان سیاسی نیروی انتظامی لرستان که امروز برگزار شد، اظهار داشت: با بیان اینکه در دوره حساسی از انقلاب اسلامی قرار داریم که می‌طلبد ضرورت دفاع از نظام را به بهترین نحو و منطقی در بین مردم نهادینه کرد.

وی افزود: هادیان سیاسی با درک درست از مسائل و موضوعات سیاسی روز و تحلیل درست می‌توانند از وارد شدن آسیب به انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن جلوگیری کنند.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان، اظهار داشت: توجه هادیان سیاسی به مقطع زمانی و نیاز اساسی جامعه یک اصل در جهت تبیین و تشریح مسائل سیاسی روز است که هادی سیاسی باید در کنار توانمندی خود به این اصل توجه کرده و به وظیفه خود در قبال مسائل جامعه انجام وظیفه کنند.

حجت الاسلام حسینی مازندرانی در بخش دیگری از سخنان خود به جایگاه رفیع ملت ایران در جهان و عصبانت استکبار از این ملت اشاره و گفت: امروز ملت ایران از لحاظ سیاسی و علمی در جایگاه بسیار ارزشمندی قرار دارد و این مسئله باعث عصبانیت استکبار جهانی شده است و ترور نخبگان و دانشمندانی مثل شهید فخری زاده گواه همین مطلب است.

وی، افزود: در عصر حاضر با تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و با تلاش علمی صورت گرفته توسط دانشمندان ایرانی مثل شهید ترور حاج محسن فخری زاده و خون پاک شهدای محور مقاومت خاصه حاج قاسم سلیمانی ایران نه تنها به عنوان قدرت برتر خاورمیانه بلکه یکی از قدرت‌های برتر جهان محسوب می‌شود و این موضوع برای استکبار جهانی قابل درک و هضم نیست.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان در بخش دیگری از سخنان خود، هدف دشمن از ترور دانشمندان هسته‌ای و نخبگان نظامی را توقف انقلاب دانست و بیان داشت: ترور مرد عمل جمهوری اسلامی در بغداد مثل حاج قاسم سلیمانی و مرد علم در ایران مثل شهید محسن فخری زاده در جهت توقف آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام حسینی مازندرانی گفت: دشمن اگر در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی شخصیتی مثل شهید مطهری، مفتح، بهشتی، رجایی و باهنر و… را حذف فیزیکی کرد هدفشان فقط این بود که حرکت انقلاب را متوقف کند و امروز نیز همان سیاست را دوباره تکرار می‌کند.

اخبار مرتبط

هیچ‌کس نمی‌تواند توان دفاعی ما را نادیده بگیرد

اقدامات ناجا نویدبخش پلیس تراز انقلاب اسلامی است

سخنگوی ناجا: اشراف و تسلط اطلاعاتی برقراراست؛ تهدیدی نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha