بزرگداشت شهید «فخری‌زاده» در حرم حضرت معصومه (س)

بزرگداشت شهید «فخری‌زاده» در حرم حضرت معصومه (س)

به گزارش سراج24، آیین بزرگداشت دانشمند هسته‌ای و دفاعی، رئیس فقید سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع، شهید محسن فخری زاده، امشب در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد.

آیت الله «سید محمد سعیدی»، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) در این مراسم که به صورت مجازی و با حضور جمعی از خادمان حرم برگزار و به صورت زنده از شبکه استانی نور و شبکه‌های اجتماعی منعکس شد، طی سخنانی با بیان این که شهید فخری زاده از سرمایه‌های ارزشمند نظام بود، گفت: خانواده این شهید با مواضع شجاعانه، آگاهانه و از روی بصیرت مردم را امیدوار و بر ادامه راه آن شهید والامقام تاکید و دشمنان کوردل، گمراه و کینه‌توز را ناامید کردند.

وی افزود: پیام شهادت این عزیزان برای مردم این است که در راه اهداف بلند نظام که برگرفته از قرآن و عترت است و در راهی که به انتظار قیام جهانی حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) هستیم، باید بااقتدار در راه عزت اسلام، انقلاب و دفاع از ارزش‌ها استوار بمانیم.

در مراسم مشابهی که به همین مناسبت در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه گفت: شهید فخری زاده در شاخه‌های مختلف علمی جهادگر بود، هنگامی‌که ابعاد مجاهدت این شهید مورد توجه قرار بگیرد، همانند شهید سلیمانی است، هر دانشجو می‌تواند همچون شهید فخری زاده باشد و راه این شهید گران‌قدر را ادامه بدهد.

مرثیه سرایی مداحان اهل بیت (ع) از بخش‌های دیگر این دو مراسم بود.

اخبار مرتبط

برنامه‌های قرآنی در بوشهر به صورت مجازی برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی نویسندگی خلاق

مسجدی زیبا در قم که به دستور پدر امام عصر(عج) ساخته شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha