توهین دو چهره چپگرا و دو روزنامه اصلاح‌طلب به اصولگرایان

توهین دو چهره چپگرا و دو روزنامه اصلاح‌طلب به اصولگرایان

به گزارش سراج24: امروز دو فعال سیاسی اصلاح‌طلب رسما به اصولگرایان توهین کردند، محمود صادقی که اصولگرایان را مستعد به ظهور یک فرقه خوارج خطاب کرد و عباس عبدی نیز اصولگرایان را فاقد نگاه کارشناسی خواند.

محمود صادقی:طایفه اصولگرایان مستعد ظهور یک فرقه خوارج گونه است! 

درست است که برخی الان می‌گویند که ما ولایت فقیه را قبول داریم اما ولایت بر فقیه را قبول دارند نه ولایت فقیه را. در دهه شصت هم در مباحث پیش آمده درباره دولت مهندس موسوی، عده‌ای مخالف دولت بودند تا امام(ره) پیغام دادند که دولت باید کارش را بکند و حمایت می‌کردند از دولت موسوی. تا آنجا که اوامر ولایت فقیه را (مولوی- ارشادی) کردند. به نظر من الان هم چنین شرایطی است. یعنی یک جاهایی می‌گویند اوامر ولایت فقیه الزام آور است و یک جایی دیگر می‌گویند ارشادی است و الزام آور نیست. به این خاطر است که معتقدم طایفه اصولگرایان مستعد ظهور یک فرقه خوارج گونه است.

اصولگرایان کارشناس هم نیستند!

من فکر نمی‌کنم مخالفان اصولگرای دولت هیچ گاه بتوانند نیروی بهتر، کارآمدتر و صادق‌تر و سالم‌تر از احمدی‌نژاد بین خودشان پیدا کنند؛ درون سیستم آنها احمدی‌نژاد بهترین نیرویی بود که می‌توانست بیاید و الان دستاوردهای 8 ساله او کاملاً مشخص است و می‌دانیم جز نزولی کردن شاخص‌های رو به رشد اقتصادی چندان کار دیگری نکرد. بنابراین بیش از اینکه به نقد آنها توجه کنیم باید به نقد نیروهای نخبه جامعه و کارشناسان توجه کرد. اینها نباید باعث حساسیت زیادی باشد، اگر بحث کارآمدی است باید بیشتر نگاهمان به نظر کارشناسان باشد و البته افراد بی‌طرف.

این سخنان در حالی از این دو چهره اصلاح‌طلب صادر شده است که روزنامه‌های اصلاح‌طلب آرمان ملی و آفتاب یزد نیز امروز اشتباه لفظی علی خضریان، ‌نماینده مردم تهران در مجلس را دستاویز انتقاد از اصولگرایان کردند.

 

 

اخبار مرتبط

وقتی فائزه هاشمی سخنگوی مکنونات قلبی مردان اصلاح‌طلب شد

واکنش های متفاوت نمایندگان اصولگرا و اصلاح طلب به حذف مطهری از هیئت رئیسه

غربگرایان متخصص‌پندار کشور را از کارگاهی بزرگ به آزمایشگاهی بزرگ مبدل کرده‌اند

0 نظر

ارسال نظر

capcha