طلبه‌های جهادی به بیمارستان‌های کرونایی خدمت می‌دهند

طلبه‌های جهادی به بیمارستان‌های کرونایی خدمت می‌دهند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام حجت سالاری مکی با اشاره به ارتقای کمّی و کیفی حوزه علمیه خراسان شمالی در سال‌های اخیر، اظهار کرد: در این سال‌ها از نظر اعطای مجوزهای تدریس رشد بسیار خوبی داشته‌ایم و شمار زیادی از طلاب ما در زمره مستعدین برتر نظام آموزشی قرار گرفتند.

مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به رونق و افزایش اردوهای جهادی طلاب و حوزویان خراسان شمالی در سال‌های اخیر، گفت: اردوهای جهادی طلاب در چند سال اخیر رونق گرفته؛ به گونه‌ای که اکنون طلبه‌های استان در بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد و اسفراین مشغول فعالیت‌های جهادی در جبهه سلامت هستند.

وی برگزاری دوره‌های تربیت مربی سبک زندگی اسلامی، عفاف و حجاب، مهدویت، کودک و نوجوان، دوره سواد رسانه و … را از دیگر اقداماتی ذکر کرد که در سال‌های اخیر در حوزه علمیه خراسان شمالی رونق گرفته است.

حجت الاسلام سالاری تصریح کرد: در سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی در سال ۹۱ کل اعتبار مصوب برای پروژه‌های مربوط به حوزه علمیه ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بود اما با رایزنی از دفتر مقام معظم رهبری بالغ بر ۴۸ میلیارد تومان جذب اعتبار داشتیم.

مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی در انتها بیان داشت: اکنون اغلب پروژه‌های مصوب سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی در بخش حوزه علمیه به بهره‌برداری رسیده و چند پروژه باقی‌مانده نیز بالای ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و تلاش می‌کنیم تا پایان سال تحصیلی تمام پروژه‌های سفر رهبری درزمینهٔ حوزه علمیه تکمیل شده و به بهره‌برداری برسد.

اخبار مرتبط

شهادت حضرت فاطمه(س) برای ولایت بود

مراسم فاطمیه در خراسان شمالی با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار شود

نماز جمعه این هفته در ۱۵ شهر خراسان شمالی برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha