مراسم معارفه دبیر جامعه زینب(س) در خرم‌آباد برگزار شد

مراسم معارفه دبیر جامعه زینب(س) در خرم‌آباد برگزار شد

به گزارش سراج24، یکشنبه با حضور دبیر کل جامعه زینب (س)، معاون استان ها جامعه زینب (س) و اعضای جامعه در لرستان، مراسم معارفه «نازنین زینب رضایی» به عنوان دبیر جدید جامعه زینب (س) در خرم آباد به صورت آنلاین و در فضای مجازی برگزار شد.

برنامه مدیر پروری و جوان گرایی در دستور کار قرار گیرد

اعظم حاجی عباسی دبیرکل جامعه زینب (س) در این مراسم با عرض تسلیت شهادت دکتر محسن فخری زاده و ضمن گرامیداشت یاد مرحومه خانم رحیمی که برای جامعه زنیب خرم آباد زحمت کشیدند و خیلی پرتلاش و موفق بودند، اظهار داشت: انتظار داریم دبیران ما در شهرها، برنامه مدیر پروری را علاوه بر جوان گرایی در دستور کار قرار دهند.

وی تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا بتوانیم برای کرسی های مجلس، مدیریت های کلان در دولت، شواری شهر و… نیروهای خوبی را به نظام و مردم معرفی کنیم.

دبیرکل جامعه زینب (س) با تاکید بر اینکه اخلاق مداری و بلوغ سیاسی خیلی نکته مهمی است، افزود: اینکه بتوانیم کسانی که هم سلیقه ما نیستند را بپذیریم و در کنار هم از ظرفیت های مثبت هم استفاده کنیم و اشتراکات را بیشتر از اختلاف ها در نظر بگیریم امر مهمی است.

حاجی عباسی خاطرنشان کرد: یکی از آفت ها واقعاً همین اختلافات و شایعه پراکنی ها می تواند باشد که خیلی از انرژی احزاب و افراد را می گیرد و موجب می شود در کارها کند پیش برویم.

وی ادامه داد: تحت تاثیر شرایط فعلی که نشست ها حضوری نمی تواند باشد، با روش های مجازی ادامه مسیر می دهیم و پر توان تر فعالیت ها را خواهیم داشت.

تشکیل دفاتر جامعه زینب (س) در شهرستان های لرستان پیگیری می شود

نازنین زینب رضایی دبیر جدید جامعه زینب (س) در خرم آباد نیز در سخنانی با اشاره به اینکه جامعه زینب (س) خط مشی زنان سیاست مدار و عدالت خواه در همه عرصه های فردی، اجتماعی، خانوادگی، تحول گرایی و نوگرایی عقلانی در چارچوب مبانی مترقی اسلامی و قانون اساسی است، اظهار داشت: در واقع به کارگیری روش های جدید مبتنی بر اصول عملی و تجربی برای تضمین پویایی جامعه، تقویت آزاداندیشی جوانان و مبارزه با تحجر، نفی هرگونه سلطه گری و سلطه پذیری به عنوان جهت گیری اصلی سیاست های کلان است.

وی با بیان اینکه جامعه زینب (س) برای تحکیم مبانی خانواده با تاکید بر ارتقاء منزلت زنان و نقش آفرینی آنان با الگوگیری از دو بانوی اسلام حضرت زهرا (س) و حضرت زینب (س) و با پیروی از خط امام راحل و رهبری از تلاش دست نخواهد کشید، تصریح کرد: در واقع ما دنبال اهداف جوان گرایی هستیم که هم مقبولیت داشته باشه هم مرغوبیت؛ از آنجا که حضرت امام (ره) به جوانان اعتماد و اعتقاد داشتند ما هم جوان گرایی را پرورش داده و برنامه ریزی می کنیم.

دبیر جدید جامعه زینب (س) در خرم آباد با اشاره به اینکه تشکیل دفاتر و فعال کردن آنها در سطح شهرستان های استان پس از اخذ مجوز استانی، جذب نیروهای مومنه و نخبه بانوی استان به تشکل های سیاسی هدفمند، هم گامی و همراهی با تشکل های اصولگرا و انقلابی در استان و حضور فعال زنان در انتخابات ها چه به عنوان رای گیرنده و چه به عنوان رای دهندگان از جمله اهدافی است که دنبال می‌کنیم.

رضایی افزود: شناسایی زنان توانمند، متعهد، ولایی و شایسته جهت حضور در عرصه انتخابات ها به عنوان کاندیدا و حمایت و پشتیبانی از آنان، ارتباط و هماهنگی با دستگاه های اداری استان در راستای اهداف جامعه زینب (س)، ارتباط سازنده با نماینده ولی فقیه و ائمه جمعه استان، داشتن ارتباط و فعال کردن تشکلهای زنان در دانشگاه ها و ارتباط گرفتن با اساتید و دانشجویان و… از دیگر اهداف ترسیم شده است.

اخبار مرتبط

حوزه هنری پایگاه همیشه حزب‌اللهی برای هنر است

خط حزب الله با عنوان «مرد میدان، قهرمان ایران» منتشر شد

خط حزب‌الله با عنوان «دست قدرت خدا» منتشر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha