ترور شهید «فخری زاده» منفعتی برای دشمن نخواهد داشت

 ترور شهید «فخری زاده» منفعتی برای دشمن نخواهد داشت

به گزارش سراج24 به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان قزوین که با حضور سردار رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور برگزار شد، با اشاره به شهادت دانشمند برجسته کشورمان شهید فخری‌زاده، ضمن محکوم کردن چنین اقداماتی اظهار کرد: برای آن شهید گرانقدر در پیشگاه خدای متعال علو درجات را مسألت داریم و می‌دانیم این اقدمات جز آنکه بر عزت و اقتدار اسلام و مسلمین بیفزاید، منفعتی برای دشمن نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه عزت و اقتدار امروز ما مرهون خون شهدای گرانقدری است که خدای متعال به دست آنها به ما عزت و آبرو بخشیده است، تصریح کرد: همه کارها را خدا انجام می‌دهد و همانطور که می‌گوئیم به یاری خدا کرونا را شکست می‌دهیم، در این عرصه نیز از خدا می‌خواهیم کاری کند تا فرصت انتقام را از دست ندهیم.

امام جمعه قزوین با یادآوری حمله نظامی ایران به پایگاه عین‌الاسد خاطرنشان کرد: هر چه جدی‌تر از دشمنان خدا انتقام بگیریم، خدای متعال بیشتر ما را تشویق می‌کند و امروز نیز فرصت انتقام را نباید از دست بدهیم و باید مجری خشم خدای متعال علیه دشمنان الهی باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه با تقدیر از خدمات صادقانه نیروی انتظامی بیان کرد: خدمات صادقانه نیروی انتظامی بر هیچ کسی پوشیده نیست و همه مردم از خدمات ارزشمند نیروی انتظامی آگاهی دارند و قدردان این خدمات هستند.

وی تأکید کرد: حضور جدی و به جای نیروی انتظامی استان قزوین، امنیت بسیار خوبی را در این استان فراهم آورده است و الحمدالله در بحران‌ها و چالش‌ها این حضور بسیار پرنگ‌تر و تأثیرگذارتر است.

آیت‌الله عابدینی عنوان کرد: نیروی انتظامی مائده معنوی خدا در سفره مردم است و به برکت این نعمت ارزشمند، امنیت را به خوبی در جامعه احساس می‌کنیم. امنیت از آب و نان مهمتر است و در قرآن نیز امنیت مهمترین موضوع در تشکیل جوامع معرفی شده است.

امام جمعه قزوین یادآور شد: قزوین از گذشته از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و امروز نیز همان سرمایه معنوی، فرهنگی و هویت دینی، ایمانی و اسلامی مردم ذخیره‌ای برای عزیزان عرصه امنیت و عدالت محسوب می‌شود.

وی در پایان از خدمات سردار مهدی حاجیان فرمانده سابق انتظامی استان قزوین قدردانی کرد و به سردار علی ابراهیمی فرمانده جدید انتظامی استان قزوین تبریک گفت.

اخبار مرتبط

ناگفته‌ها از زندگی «فخر ایران» مستند شد

مراسم بزرگداشت شهید «محسن فخری زاده» در آبسرد برگزار شد

پویش مجازی فخر ایران+لینک ثبت‌نام

0 نظر

ارسال نظر

capcha