اگر صهیونیست گوشمالی نشود، باید منتظر اتفاقات بعدی باشیم

اگر صهیونیست گوشمالی نشود، باید منتظر اتفاقات بعدی باشیم

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام سید سعید لواسانی امام جمعه لواسان روز یکشنبه با انتشار مطالبی در صفحه توئیتر و اینستاگرام خود، اظهار کرد: جایگاه شهید فخری‌زاده در صنایع نظامی و هسته‌ای روشن است و باید در انتقام ترور ایشان محکم برخورد کرد.

وی با بیان اینکه شهادت هیچگاه ما را متوقف نکرده است، گفت: شهادت خسارت دارد، اما توقف ندارد. توهم مذاکره با غرب و آمریکا موجب توقف است و کاش سیاسیون می‌فهمیدند نباید دل به مذاکره ببندند و بین ترامپ و بایدن فرقی نیست و هر دو جنود شیطان هستند.

امام جمعه لواسان تأکید کرد: نکند در دام ذلت مذاکره با آمریکا بیافتیم و باید مقابله کنیم و این مقابله ما سخت، محکم، شجاعانه، با صلابت و فعالانه باشد و از عملکرد منفعلانه و از روی ترس پرهیز کنیم.

حجت الاسلام لواسانی ادامه داد: باید به جای مذاکره و معامله با دشمن به سوی مقابله فعالانه و شجاعانه برویم وگرنه در مقابله منفعلانه، رجزها توخالی هستند که فقط به‌درد ساده‌دلان می‌خورد که آن را تکرار کنند.

وی با اشاره به علت لزوم انتقام این حادثه تروریستی ابراز کرد: این روزها هرجا می‌نشینم نوعی ناامیدی در مخاطبان می‌بینم چرا که شهادت مظلومانه شهید فخری زاده طی یک عملیات دقیق از نوع فیلم‌های اکشن هالیوودی ضربه سختی به باور مردم بود.

امام جمعه لواسان تصریح کرد: اما شهادت باید طوفان برپا کند، به شرط اینکه از دشمن سریع و قاطع انتقام بگیریم، وگرنه باید منتظر یورش‌های بیشتر دشمن باشیم و باید منتظر باشیم که دشمن دستاوردهای ما را به تاراج ببرد، چنانچه در برجام برد و ما فقط نظاره‌گر بودیم!

حجت الاسلام لواسانی یادآور شد: خسارت اصلی برجام و توهم مذاکره همین بود که ما را در برابر دستگاه استکباری دست بسته کرد و توان طوفان را که در ذات انقلاب اسلامی است، از ما گرفت.

وی بیان کرد: انتقام نه شعار است، نه تشفی؛ بلکه بروز هویت ملتی است که می‌خواهد روی پای خود بایستد و تطمیع دشمن نشده و فریب نخورده و تهدیدات آن را هم به هیچ گرفته و از آن مهم‌تر تحمیق استحمارِ نفوذها نشده است؛ سوره حشر را بخوانید، ما محکم و با نام خدا به پیش برویم، دشمن به دست خودش، کاخ‌های قدرتش را خراب می‌کند.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام سید سعید لواسانی امام جمعه لواسان عصر جمعه نیز در واکنش به ترور شهید فخری‌زاده با انتشار توئیتی گفت: شهادت گوارایت عزیز ما! وقتی دشمن دانشمندان هسته‌ای و موشکی ما را شهید می‌کند، نشان می‌دهد تا چه حد از علم نافع می‌ترسد. دشمن بداند ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد، و صد البته منتظر انتقام ملت ایران هم باشد، که دور نیست.

اخبار مرتبط

مدرک‌گرایی در حوزه علمیه جایگاهی ندارد

جزئیات جدید «نیویورک‌تایمز» از نحوه ترور شهید فخری‌زاده

حملات پراکنده باقیمانده‌های داعش در عراق؛ ۳ نیروی امنیتی به شهادت رسیدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha