استکبار جهانی کینه خود را بزدلانه با ترور به نمایش می‌گذارد

استکبار جهانی کینه خود را بزدلانه با ترور به نمایش می‌گذارد

به گزارش سراج24، آیت‌الله حسینی‌همدانی، نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در پیامی این اقدام جنایت‌کارانه استکبار جهانی را محکوم و شهادت این شهید بزرگوار را تسلیت گفت. متن پیام ایشان به شرح زیر است:

دستان جنایتکار استکبار جهانی در عصر جمعه به خون مطهر دانشمندی فرهیخته، استادی انقلابی، مدیری جهادی، کارگزاری صدیق و افتخار هسته‌ای ایران شهید دکتر محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع، آغشته شد تا بار دیگر چهره خبیث خود را آشکار و اعلام کند با مکتب اهل بیت علیهم‌السلام و انقلاب اسلامی جنگی دائمی داشته و تحمل رشد و تعالی نظام اسلامی را ندارد و از آنجائی که توان رویارویی مستقیم ندارد، حقد و کینه خود را بزدلانه با ترور به نمایش می‌گذارد و گمان دارد انجام این جنایات خللی در اراده پولادین مردم و مسئولان نظام و ادامه راه وارد می‌سازد، در حالی که ایادی کفر و نفاق و اذناب داخلی آنان باید بدانند این سفاکی‌ها ولو باعث خسارت و تحمل آن سخت است اما ذره‌ای در مسیر نظام اسلامی و اهداف بلند انقلاب انحراف ایجاد نمی‌کند و اتفاق انگیزه‌ها را تقویت می‌کند تا با قدرت و صلابت ادامه راه را طی کند.

البته قطعاً و قطعاً مسئولین محترم به موقع انتظار مردم را در پاسخ سخت و کوبنده‌ای که درس عبرت باشد برآورده خواهند کرد. به روزهای خوش محو رژیم صهیونیستی از صفحه روزگار نزدیک می‌شویم.

این‌جانب شهادت این سردار عرصه علم، پژوهش و دفاع را به رهبر معظم انقلاب، همکاران، شاگردان، دوستان، ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض نموده از خدای تعالی برای بازماندگان و خانواده مکرم ایشان اجر و صبر و برای شهید سعید رفعت مقام و علو درجات خواستارم.

اخبار مرتبط

اهداف بلند انقلاب باید زنده نگه داشته شود

منتظر انتقام پی در پی از آمریکا هستیم

ترس در مکتب سلیمانی جایی ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha