رسانه ها و فعالان فضای مجازی مردم رانسبت به اهداف دشمنان آگاه کنند

رسانه ها و فعالان فضای مجازی مردم رانسبت به اهداف دشمنان آگاه کنند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام علی اکبر انصاری راد در مورد شهادت محسن فخری زاده بیان داشت: این اولین و آخرین توطئه دشمن برای ترور شخصیت های مهم و تاثیرگذار علمی جمهوری اسلامی ایران نیست. همراه در تلاش است تا چهره های علمی، مذهبی، انقلابی و تاثیرگذار کشور هستند را حذف کنند. شهید محسن فخری زاده یکی از چهره های شاخص علمی کشوردر حوزه هسته ای بود و آثار و برکات خوبی برای استقلال و ارزش های اسلامی کشور بر جا گذاشت.

وی تاکید کرد: در چنین شرایطی باید ببینیم دشمن چه اهدافی را دنبال می کند، باید اهداف دشمن را بشناسیم و رسانه ها نقش موثری در آگاه سازی مردم دارند. ملت ایران اهداف و استراتژی های دشمنان را می شناسند.

حجت الاسلام انصاری راد با بیان اینکه مردم به بصیرت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی لازم رسیده اند و با توطئه ها و دسیسه های دشمنان آشنا هستند. خاطرنشان کرد: بایستی مراقب عملیات روانی دشمنان نظام باشیم. رسانه و فضای مجازی بیشترین نقش آفرینی را در آگاه سازی جامعه و مردم خواهند داشت.

وی با اظهار اینکه در استانهای مرزی نقش رسانه بیشتر از سایر استانها مهم و ضروری است، ابرازداشت: رسانه ها باید در تبیین و تحلیل کنند. شرایط را برای مردم شفاف کنند و اهداف دشمن را برای نسل جوان شفاف سازی کنند تا در دام جنگ روانی دشمن گرفتار نشوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان اظهارداشت: در دهه اول انقلاب دشمنان نظام به ترور شخصیت های مهم و تاثیرگذار نظام اقدام می کردند و سعی داشتند پایه های نظام را با حذف چهره های شاخص تضعیف کنند. یکی از اهداف اصلی دشمن ترور شخصیت ها است. افراد کلیدی، نخبه و تاثیر گذار و تحول آفرین مورد توجه دشمنان و بدخواهان ملت ایران هستند. دشمنان می دانند برای رسیدن به اهدافشان یکی از راهها ترور و حذف شخصیت های مهم است.

وی افزود: از گذشته دشمنان با ترور شهید شهریاری در تضعیف حوزه هسته ای کشور بوده اند. با ترور شهید فخری زاده نشان دادند از قدرت و توان هسته ایی ایران به شدت وحشت دارند.

به گفته حجت الاسلام انصاری راد، دشمنان فکر می کنند که کشور قائم به فرد است در صورتیکه نظام جمهوری اسلامی ایران در پرورش نیروهای انقلابی و علمی موفق عمل کرده است و چهره های گمنام و تاثیرگذاری داریم که راه شهدای هسته ای و موشکی کشور را ادامه خواهند داد.

مذاکره با دشمنان نظام به صرفه و صلاح نیست

وی گفت: دشمن در گام اول شهید فخری زاده را ترور کردند و در گام دوم به دنبال آن هستند تا شرایطی را بوجود بیاروند تا ایران برای مذاکرات ذلت بار و خفت آور به پای میز مذاکره بیاید. دشمنان بدنبال آن هستند تا شرایط منطقه را به نفع خودشان رقم بزنند و معادلات سیاسی را به نفع خودشان هموار کنند. این چنین مذاکرات با این شرایط به نفع جمهوری اسلامی ایران نیست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان ابرازداشت: ایران زمانی پای میز مذاکرات می نشیند که در اوج قدرت باشد و مصالح و شرایط جمهوری اسلامی هم دیده شود. با شرایط کنونی مذاکره ایران با آمریکا اصلاً منطقی و قابل قبول نیست.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان در گام سوم در پی براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند، اضافه کرد: در زمان پذیرش برجام هم آمریکا و هم پیمانانش بهانه های مختلفی آوردند و در آخر هم از برجام خارج شدند. جمهوری اسلامی برای دفاع از مرزها و سرحدات خود هیچگاه در مسائل موشکی و نظامی با هیچ کشوری مذاکره نخواهد کرد. حوزه نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی قابل مذاکره نیست.

به گفته انصاری راد، آمریکا و اسرائیل انقلاب اسلامی را در تضاد با افکار و اهدافشان در جهان می دانند و برای براندازی جمهوری اسلامی دست به توطئه های کثیف می زنند.

وی تاکید کرد: در این برهه از انقلاب اسلامی رسانه ها نقش تعیین کننده و موثر در روشنگری دارند. باید اهداف و توطئه های شوم دشمنان برای مردم بازگو و تببین شود.

اخبار مرتبط

دوره «مدرسه رسانه» برگزار می‌شود

برگزاری دوره آموزشی جهادگران فضای مجازی

دورهمی آنلاین فعالان فضای مجازی برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha