نامگذاری خیابانی در قم به نام شهید فخری زاده

نامگذاری خیابانی در قم به نام شهید فخری زاده

به گزارش سراج24، مرتضی سقائیان نژاد با محکوم کردن ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده، اظهار داشت: متأسفانه عوامل کوردل بار دیگر دشمنی و کینه دیرینه خود نسبت به نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتند و در آخرین اقدام شهادت شهید سرافراز محسن فخری‌زاده که از دانشمندان و افراد تأثیرگذار علمی کشور بوده را ترور ناجوانمردانه کردند.

شهردار قم با بیان اینکه شهید فخری‌زاده از افراد سرشناس علمی و متولد شهر قم بوده است، عنوان کرد: تربیت در مکتب اهل بیت(ع)، تحصیل در شهر علم و فقاهت و حضور مستمر در جبهه های جنگ تحمیلی از این شهید بزرگوار شخصیتی دلسوز نظام و دغدغه مند ایجاد کرده بود.

وی با بیان اینکه شهرداری قم به‌منظور گرامیداشت این شهید والامقام که متولد شهر مقدس قم بوده است، به دنبال نامگذاری یکی از شوارع، خیابان‌ها و اماکن شهری به نام شهید فخری‌زاده است، ابراز کرد: لایحه‌ای بدین منظور آماده‌شده و با تصویب شورای اسلامی شهر این نامگذاری صورت خواهد گرفت.

سقاییان نژاد با تأکید بر اینکه مجموعه مدیریت شهری همواره در پاسداشت نام و یاد شهدا پیش‌قدم بوده است، تصریح کرد: سالانه بیش از ۲۰۰ خیابان، کوچه و اماکن شهری به نام شهدا در شهر قم نامگذاری می‌شود.

اخبار مرتبط

همه مراجع تقلید واکسن دریافت کرده اند

همایش «امام سجاد(ع)، امام حماسه و جهاد» در قم برگزار می شود

توصیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به هیات ها، مردم و مسئولان

0 نظر

ارسال نظر

capcha