رونمایی از المان‌های یادبود شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان

رونمایی از المان‌های یادبود شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان

به  گزارش سراج24، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان امروز در حاشیه آیین رونمایی از المان شهید حاج‌قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مکتب شهید حاج‌قاسم گفتمان کشور است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: امروز استان کرمان به ویژه شهر کرمان به‌ واسطه شهادت و ایثارگری‌های حاج‌قاسم جهانی شده و توجه همه جهان به شهر کرمان معطوف شده است.

 

معروفی بیان داشت: باید هر توریست خارجی و داخلی که وارد شهر کرمان می شود شهر کرمان را شهر حاج‌قاسم بداند.

وی با اشاره به اینکه ما در ترویج مکتب حاج‌قاسم در ستاد برنامه‌ریزی به این نتیجه رسیدیم در استان کرمان یک کار ماندگار انجام دهیم، گفت: ۱۵۰ نقطه از شهر کرمان از جمله ورودی‌های شهر، چهار راه‌ها، ورودی و خروجی گلزار شهدا و ...مزین به  تمثال شهید حاج‌قاسم سلیمانی شود و تا قبل از سالگرد این شهید والا مقام این  انجام می‌شود.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: از میدان بسیج تا میدان عاشورا کار ماندگاری انجام خواهد شد امیدواریم با این کارهای ماندگار الگوی خوبی توسط مردم کرمان به کشورمان ارائه شود.

معروفی با اشاره به اینکه حرکت‌های المانی حفظ شعائر و ارزش‌های ما است، افزود: امروز ۲۰ المان سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی در شهر کرمان  افتتاح شد و ۲۵ المان دیگر هفته آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

اخبار مرتبط

کرمانشاهیان مراقب کلاهبرداران سایت‌های رهن و اجاره املاک باشند

۳۰۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان کرمانشاهی توزیع می‌شود

مسجد جامع کرمانشاه میزبان نمازگزاران عید قربان

0 نظر

ارسال نظر

capcha