نگاه به غرب، اقتصاد را زمین‌گیر می‌کند

نگاه به غرب، اقتصاد را زمین‌گیر می‌کند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام موسی غضنفر آبادی با اشاره به هفته بسیج اظهار داشت: تفکر بسیجی یک جریان سالم، انقلابی و خستگی ناپذیر است و توجهی به حواشی و اهانت‌ها ندارد و کار خود را پیش می‌برد.

وی بیان کرد: بسیج در همه موضوعات و به ویژه حوادث کشور حضور دارد و نیروهای بسیجی در سخت‌ترین شرایط به مردم خدمت رسانی می‌کنند و به ویژه در حوادث غیرمترقبه بسیج پیشتاز خدمت رسانی به ملت است.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تفکر بسیجی معتقد به تلاش برای حل مشکلات کشور است و ما اگر در این سال‌ها در مقابل آمریکا و مستکبران جهان ایستاده‌ایم به دلیل داشتن تفکر بسیجی بوده است و این تفکر راهکار برون رفت از مشکلات کشور را تکیه بر توانایی‌های داخلی خودمان می‌داند.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تفکر بسیجی معتقد به خودباوری، تلاش، فعالیت و نگاه به ظرفیت‌های درونی برای حل مشکلات کشور است و در مقابل تفکر منحط و ذلیلانه دیگری وجود دارد مبنی بر اینکه ما نباید به ظرفیت‌های درونی خودمان توجه کنیم و با نگاه به بیرون، مشکلات کشور حل و فصل می‌شود.

غضنفر آبادی تصریح کرد: طرفداران تفکر لیبرال با بهانه جویی، تنبلی و کم کاری معتقد هستند که تنها راه حل مشکلات ما در خارج از کشور است که این تفکر کاملاً ذلیلانه است و جلوی پیشرفت و توسعه کشور را می‌گیرد.

وی متذکر شد: ما در زمان جنگ حتی سیم خاردار هم نداشتیم اما امروز با تکیه بر توان داخلی و با روحیه بسیجی، توانسته‌ایم به اوج شکوفایی در عرصه دفاعی و نظامی برسیم و امروز کشور ما موشک‌های نقطه زن و پهپادهای بسیار دقیق دارد.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همه باید هوشیار و بیدار باشند و بدانند که تنها راه نجات کشور در شرایط فعلی داشتن تفکر و روحیه بسیجی است و برای رفع مشکلات و پیشرفت کشور باید کار و فعالیت کرد و طرفداران تفکر لیبرال باید بدانند که نگاه به غرب، اقتصاد ما را زمین گیر می‌کند و باید با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی مشکلات کشور را حل و فصل کرد.

اخبار مرتبط

هدف یونسکو تربیت افراد بر مبنای فرهنگ غربی است

انقلاب اسلامی در پی آن است شیوه زیستی تمدن غربی را تغییر دهد

سرقت سرمایه مردم توسط شرکت‌های بزرگ

0 نظر

ارسال نظر

capcha