برنامه های فرهنگی در آیین بزرگداشت شهید سلیمانی

برنامه های فرهنگی در آیین بزرگداشت شهید سلیمانی

به گزارش سراج24، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد شامگاه چهارشنبه در گفتگو با اصحاب رسانه به مناسب آغاز عملیات سردار سلیمانی اظهارکرد: قرارگاه عملیات فرهنگی اجتماعی و ستاد مردمی تجلیل و تکریم سردار دل ها شهید سلیمانی براساس توانمندی و ظرفیت های مردمی طراحی شده و همه مردم گلستان می توانند کمک، پیشنهادات و تذکرات خود را به سازمان تبلیغات اسلامی سراسر استان گلستان اعلام کنند.

وی در خصوص محورهای عملیات فرهنگی و اجتماعی سردار سلیمانی افزود: این عملیات در محورهای همدلی و مواسات، آموزش همگانی، مطالبه گری، جریان سازی دعا و توسل، پویش به یاد حاج قاسم سلیمانی، مدافعان سلامت، اشتغال و جهاد برگزار در حال برگزاری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: این ستاد در حال حاضر هشت کارگروه دارد که در صورت نیاز تعداد کارگروه‌ها افزایش داده خواهد شد.

ولی نژاد در خصوص عناوین کارگروه ها بیان کرد: کارگروه روحانیت و مبلغین، تشکل‌های دینی مردمی، رسانه، دانش آموزی و نوجوانان، بانوان، برادران اهل سنت، اشتغال، مواسات و کمک مومنانه از عناوین کارگروه عملیات سردار سلیمانی است.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونا و عدم امکان برنامه‌های تجمعی لذا بخش اعظم برنامه های سالگرد شهادت سردار سلیمانی به سمت برنامه های جایگزین در قامت فضای مجازی اجرایی خواهد شد.

ولی نژاد با اشاره به اینکه عملیات سردار سلیمانی در محلات با محوریت لبیک به فرمایش حضرت آقا در حال برگزاری است، افزود: با ترکیب امام محله، هیئت مذهبی، هیئت امنای مسجد، کانون های فرهنگی، انجمن اسلامی، بسیج و دیگر تشکل‌های هر محله با همدلی و مشارکت بهره‌گیری از ظرفیت نهادهای حاکمیتی عملیات سردار سلیمانی در حال اجرایی شدن است.

اخبار مرتبط

سیره سردار سلیمانی عملی کردن کلام رسول خدا(ص) بود

۲۱۰ بیمار کرونایی با طرح شهید سلیمانی در فریدونکنار شناسایی شدند

سردار سلیمانی بر اطاعت محض از ولایت فقیه تاکید داشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha