برنامه های روز ششم جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد

برنامه های روز ششم جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد

به گزارش سراج24، به نقل از ستاد اطلاع رسانی شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، برنامه نمایش آنلاین آثار منتخب ششمین روز مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در پلتفرم «نمافیلم» طی روز پنجشنبه ششم آذر اعلام شد.

در قسمت اول برنامه نمایش آنلاین آثار منتخب ششمین روز شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در پلتفرم «نمافیلم»، در قسمت اول از ساعت ۱۰ الی ۱۴، در بخش «مسابقه اصلی» مستند بلند «غزه» ساخته Garry Keane . Andrew McConnell، نماهنگ «فتح غریب» اثر عباس یوسفی، پویانمایی The Peculiar Crime of Oddball Mr Jay ساخته Bruno Caetano، در بخش «فیلمسازان بسیجی» فیلم کوتاه داستانی «یک آن زندگی» به کارگردانی ولی‌الله صاحبکاری و فیلم داستانی «ترمینال غرب» به کارگردانی علی طاهرفر، نمایش داده می‌شود.

در قسمت دوم نمایش‌ها و از ساعت ۱۴ الی ۱۸، در بخش «سیدالشهدای مقاومت» مستند بلند «نه کوچک نه برزگ» ساخته محمدصادق رمضانی‌مقدم، در بخش «مسابقه اصلی» فیلم داستانی «ماکاروف» به کارگردانی سید سجاد قافله‌باشی و نماهنگ «وطنم» مهدی اسعدی، نمایش داده خواهد شد.

در قسمت سوم و از ساعت ۱۸ الی ۲۲ نیز فیلم کوتاه داستانی On The Border اثر ynchtyk Abylkasymo، فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار و در بخش «سیدالشهدای مقاومت» نماهنگ «زندگی زیباست» اثر داود احمدی، اکران می‌شود.

برای مشاهده برنامه های روز ششم جشنواره در پلتفرم «نما فیلم» اینجا را کلیک کنید.

برنامه نمایش آنلاین آثار منتخب ششمین روز مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در پلتفرم «عماریار» نیز اعلام شد.

در قسمت اول برنامه نمایش آنلاین آثار منتخب ششمین روز شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در پلتفرم «عماریار»، در قسمت اول از ساعت ۱۰ الی ۱۴، در بخش «مسابقه اصلی»، مستند کوتاه «بابا آمد» ساخته سیامک مختاری، فیلم کوتاه داستانی «برادر» به کارگردانی مهدیه محمدی، تله‌فیلم «شکلات تلخ» اثر روح‌الله ظریف، نماهنگ «بزک» اثر داور احمدی، در بخش «سیدالشهدای مقاومت» نماهنگ «خونه ملت» ساخته داود احمدی و در بخش «فیلمسازان بسیجی» پویانمایی «راهنما» به کارگردانی محمود صائمین نمایش داده می‌شود.

در قسمت دوم نمایش‌ها و از ساعت ۱۴ الی ۱۸، مستند کوتاه «سیروس» ساخته سید رضا صافی، فیلم کوتاه داستانی «من آمریکایی هستم» به کارگردانی امید میرزایی، پویانمایی «BREAK FREE» اثر DAYANG Cheng، نماهنگ «مردم عاشق» ساخته مصطفی هیودی و در بخش «سیدالشهدای مقاومت» نماهنگ «زندگی زیباست» اثر داود احمدی، فیلم کوتاه داستانی «Braids» ساخته Ismail dairki، در بخش «فیلمسازان بسیجی» مستند کوتاه «چمر سرباز» به کارگردانی قدرت باقری، اکران می‌شود.

 در قسمت سوم و از ساعت ۱۸ الی ۲۲ و در بخش «مسابقه اصلی» نماهنگ «کنار هم باشیم» محمدرضا ملاعباسی، فیلم سینمایی «۲۳ نفر» به کارگردانی مهدی جعفری و در بخش «فیلمسازان بسیجی» نماهنگ «شور آزادی» اثر اسحاق مجیدی و فیلم داستانی کوتاه «ملاخدیجه یک خروس داشت» ساخته علی معصومی، اکران می‌شود.

برای مشاهده برنامه های روز ششم جشنواره در پلتفرم «عمار یار» اینجا را کلیک کنید.

همزمان با برگزاری مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، آثار راه‌یافته به این جشنواره به صورت همزمان در دو پلتفرم «نما فیلم» namafilm.ir و «عمار یار» ammaryar.ir اکران می‌شود.

اخبار مرتبط

همراه با جشنواره فیلم کوتاه تهران در شبکه افق

«خانه عمو حسین» منتشر می‌شود

اختتامیه اولین جشنواره «سرود رفیق خوشبخت ما» ۸ بهمن برگزار می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha