اسلحه به قلم تبدیل شده است

اسلحه به قلم تبدیل شده است

به گزارش سراج24، ناصر جوکار به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: در عصری که لیبرالیسم گفتمان پوزیتیویتی علم روح متافیزیک را مخدوش و آن را با خرافه پرستی نقض کرده و ارزش های الهی را زیرپا گذاشته بود، از شرق یک خورشیدی به نام حضرت امام خمینی طلوع کرد و تمام معادلات را برهم زد.

وی ادامه داد: ما گرفتار سه نوع انسان فاشیسم، لیبرالیسم و کمونیسم بودیم که امام راحل شخصیت دیگری از انسان به نام انسان مسلمان را به جهان معرفی کرد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس با بیان اینکه با مجاهدت های امام خمینی انقلاب صورت گرفت و بسیج  به عنوان مولود انقلاب متولد شد، گفت: هفته بسیج را به همه ملل آزاده دنیا تبریک و به مستکبران و جهانخواران تسلیت می گوییم.

وی درخصوص بسیج عنوان کرد: بسیج، فرهنگی که ۴۱ سال پیش از میان افکار امام برخاست شاید کمتر کسی فکر می کرد روزی چنین ابعاد جهانی به خود بگیرد.

جوکار افزود: بسیج همانند بسیاری از دسته ها و گروه ها حاصل یک سزارین نیست که به زور از پهلوی انقلاب بیرون آمده باشد و تبلور فرهنگ بسیجی را در هشت سال دفاع مقدس به خوبی دیدیم اما بعد از جنگ بسیاری از افراد و گروه ها ماموریت یافتند تا این شجره طیبه را قطع و آن را از ریشه بخشکانند که هیچگاه نتوانستند کوچکترین لطمه ای به بسیج عزیز بزنند.

وی با بیان اینکه امروز جهان درحالیکه بسیج صف شرق و غرب را شکسته، تشنه مکتب بسیج می باشد، تصریح کرد: بسیج به لطف خدا نظام مقدس جمهوری اسلامی را به مرحله ای از بازدارندگی رسانده که اسلحه ما از کلاشینکوف به قلم تبدیل شده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه بسیج اسلام را نیز به دو قسمت تقسیم کرد، اسلام یزیدی و اسلام حسینی، اذعان کرد: بسیج با ورود به عرصه های مختلف تعاریف جدیدی از اقتصاد، دموکراسی، آزادی و سایر حوزه ارائه کرده که در طول تاریخ بی نظیر است.

وی با ذکر اینکه بسیج یعنی ۸۰ میلیون ملت، بیان داشت: درحالیکه کرونا در دنیا بیداد می کند، بسیج در کشور سردمدار جمع آوری کمک های مومنانه شده است تا مثل همیشه کمک حال مردم باشد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس با بیان اینکه بسیج پرچمدار عدالتخواهی برای مردم است و هرجا کوتاهی و کاستی بود، باید فریاد برآورد، اظهار داشت: بسیج به دنبال مشروعیت بخشی به رفتار و مصوبات دولت نیست هرچند که بازوی دولت برای بهبود شرایط و اوضاع می باشد.

تلاش بسیج فرهنگیان برای تعادل میان آموزش و پرورش

وی با اشاره به سخنان و تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر آموزش و پرورش و معلمان، خاطرنشان کرد: بسیج فرهنگیان رسالت اصلی خود را بالابردن کارآمدی آموزش و پرورش براساس اسناد بالادستی همچون سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب قرار داده است.

جوکار متذکر شد: بسیج فرهنگیان کلید طلائی حل مسائل نظام می باشد و به دنبال محقق نمودن منویات رهبر معظم انقلاب بوده تا از تهدیدات جامعه استفاده کرده و به فرصت بدل شوند.

وی همچنین گفت: گام های بزرگی را بسیج فرهنگیان در راستای تعالی و تربیت معلمان برداشته و این مسیر را با قدرت ادامه خواهد داد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان عنوان کرد: بسیج فرهنگیان بعنوان بازوی نظام آموزش و پرورش جهادگرانه تلاش دارد تا تعادل میان آموزش و پرورش را ایجاد نماید.

اولین دوره ضمن خدمت معلمان از طریق تلویزیون

وی درخصوص برنامه های هفته بسیج سازمان فرهنگیان استان فارس بیان کرد: 100 گوشی تلفن همراه، بسته های کمک معیشتی و آموزشی در میان اقشار نیازمند و ضعیف پخش خواهیم کرد.

جوکار همچنین گفت: برای اولین بار دوره ضمن خدمت معلمان را از طریق تلویزیون در هفته بسیج خواهیم داشت.

وی در پایان آموزش سواد رسانه به ۵۰ هزا رفرهنگی، توزیع ۸۰۰ تلفن همراه و ۳۰ هزار بسته معیشتی و لوازم التحریر در سه مرحله و اهدای پنج دستگاه تنفسی به بیمارستان کازرون را از جمله اقدامات سازمان بسیج فرهنگیان فارس در ایام کرونا عنوان کرد.

اخبار مرتبط

تلاش‌های متمرکز و دوسویه‌ برای به ثمرنشاندن مطالبات بسیج دانشجویی

رئیس مرکز بسیج صداوسیما درگذشت حامد رحیم‌پور را تسلیت گفت

بسیج رسانه پناهگاهی امن درجهت مطالبه‌گری درچارچوب قانون است

0 نظر

ارسال نظر

capcha