جشنواره فرهنگی جامعه القرآن برگزار شد

 جشنواره فرهنگی جامعه القرآن برگزار شد

به گزارش سراج24، بیست و دومین جشنواره فرهنگی قرآنی با شعار دفاع از حریم قرآن و ولایت و یاد بود سپهبد شهید سلیمانی، در مدارس قرآنی مؤسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت علیهم السلام در دو مرحله حضوری و مجازی برگزار شد.

دانش آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه در رشته‌های مفاهیم، ترتیل، حفظ و فصیح خوانی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در مرحله اول این جشنواره، هفت نفر از هر رشته در هر پایه به مرحله مجازی و کشوری راه پیدا کردند.

در مرحله کشوری ۱۶۹۹ ویدئوی منتخبین مدارس که با همکاری مدیران، مربیان و داوران محترم ضبط و به مرکز قم ارسال گردیده بود؛ در آذرماه ۱۳۹۸ توسط داوران محترم از مدارس کل کشور مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت و ۷۲ نفر به عنوان منتخب اعلام شدند.

همچنین جشنواره مرحله کشوری شعب خردسالان، شکوفه‌ها، نوجوانان و بزرگسالان خواهر و برادر، نیز در تاریخ ۱۵ آذرماه آغاز و در ۳۰ آذرماه به اتمام می‌رسد. که جزئیات بیشتر جشنواره کشوری شعب متعاقباً اعلام می‌گردد.

گفتنی است همزمان با میلاد امام حسن عسکری علیه السلام، جوایز نقدی ۲۰۰ میلیون ریالی به ۷۲ نفر از برگزیدگان جشنواره‌ی فرهنگی قرآنی مدارس مؤسسه پرداخت شد.

اخبار مرتبط

اهالی تئاتر دچار حواشی نمی‌شوند/ جشنواره‌ها برای آرشیو آثار نیست

نمایشگاه عکس «ایران من» افتتاح شد

«لوپتو» راهی هندوستان شد/ راه‌یابی به جشنواره «کیدز» بمبئی

0 نظر

ارسال نظر

capcha