رسانه های انقلابی در بحث کرونا خوب درخشیدند

رسانه های انقلابی در بحث کرونا خوب درخشیدند

به گزارش سراج24، منوچهر حبیبی معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین و جانشین ستاد کرونا استان در جلسه قرارگاه رسانه ای استان که در سالن جلسات بسیج اقشار سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین برگزار شد در جمع خبرنگاران بیان کرد: بسیج کلید حل تمام مشکلات و در واقع آرامش‌بخش روزهای سخت و بحرانی است .

وی ادامه داد: بسیج و اقدامات آن به معنای واقعی راهگشاست و واژه ای فراگیر و عمومی و بین المللی است و از مرزهای اسلامی و جهان اسلام خارج شده و مرزهای عالم را در می نوردد.

حبیبی عنوان کرد: بسیجی مرد روزهای سخت است و روحیه بسیجی دشمنان را از پای درآورد، شاهد این امر غلبه بر دشمن در جنگ تحمیلی است، در غیر این صورت تجهیزات نظامی عراق بسیار قوی تر از ایران بود اما بسیجیان، مخلصانه وارد میدان نبرد شده و با دست خالی مقابل تمام تهدیدات دشمنان ایستادند.

وی اذعان کرد: قدرت بسیج قدرت نرم و اثرگذار است و بالاترین اراده، امروز اراده بسیجی است. ناب‌ترین و زیبنده ترین لباس ها، لباس بسیجی است و سردار سلیمانی نمونه بارز یک بسیجی اثرگذار با قدرت جهادی است.

معاون سیاسی امنیتی استاندارقزوین تصریح کرد: امروز روحیه بسیجی خدمت را شیرین کرده و با تمام کاستی ها می سازد. امیدواریم که این روحیه عمومی و فراگیر شود که روحیه خداجوی و اخلاص است.

حبیبی یادآور شد: رسانه های انقلابی در همه حوزه ها به ویژه در بحث کرونا بسیار خوب درخشیدند و از ابتدای این مشکل رسانه ها در کنار دولت و عوامل اجرایی بدون هیچ حاشیه ای برای حفظ روحیه مردم تلاش کردند و موجب پای کارآمدن مردم در مقابله با کرونا شدند که این امر بسیار قابل تقدیر است چرا که یک پای مقابله با کرونا اصحاب رسانه می باشند.

اخبار مرتبط

مشکلات کرونا ضرورت حضور در جشن نیکوکاری را بیشتر کرده است

اجرای طرح شهید سلیمانی به کنترل کرونا در کرمانشاه کمک کرده است

تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری ناشی از کرونا دغدغه متولیان است

0 نظر

ارسال نظر

capcha