نماز جمعه موجب تقویت رشد فکری و سیاسی، انسجام و وحدت می‌شود

نماز جمعه موجب تقویت رشد فکری و سیاسی، انسجام و وحدت می‌شود

به گزارش سراج24، مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه امروز در دیدار با حجت الاسلام حسن حیدری امام جمعه شهرستان فیروزکوه اظهار کرد: برپایی و اقامه نماز جمعه یکی از دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی ایران که همواره زمینه ساز اتحاد و برادری در جامعه اسلامی بوده است.

وی نمازجمعه را از اجتماعات بسیار مهم و برجسته‌ای دانست که مباحث اعتقادی، سیاسی و اجتماعی در آن مورد توجه قرار می‌گیرد و گفت: نماز جمعه مراسمی چند وجهی است که موجب تقویت روحیه برادری، رشد فکری، سیاسی و انسجام و وحدت در بین مردم و مسؤولان می‌شود.

فرماندار شهرستان فیروزکوه بیان کرد: امیدواریم همچون گذشته با تدبیر هدفمند، هوشمندانه و اقدامات مسؤولانه امام جمعه شاهد تسهیل و تسریع بهتر در فرآیند امور این شهرستان باشیم.

یوسفی جمارانی با اشاره به اینکه شهرستان فیروزکوه در چند روز اخیر در وضعیت قرمز قرار گرفته بود، خاطرنشان کرد: بهتر یا بدتر شدن شرایط این بیماری، بستگی کامل به رفتار مردم دارد و رعایت حداقل عبور و مرور و حضور در اماکن عمومی مهم‌ترین توصیه در زمان محدودیت‌های شدید کرونایی است که باید همه شهروندان رعایت کنند.

وی با تقدیر از همکاری کسبه و شهروندان در اجرای محدودیت‌های کرونایی روزهای اخیر در پایان گفت: این همراهی و تعامل قطعاً زمینه‌ساز تغییر وضعیت این شهرستان خواهد شد، لیکن رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی ضروری است.

اخبار مرتبط

نماز جمعه این هفته کرمانشاه برگزار نمی شود

نماز جمعه ۵ دی ماه در ۱۷ منطقه زرد استان تهران اقامه می شود

کمک‌رسانی مهاجران اهل سنت تهران به یکدیگر با یک شعار جالب +عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha