برگزاری آئین رونمایی از کتاب «نظریه اسلامی عدالت اجتماعی»

برگزاری آئین رونمایی از کتاب «نظریه اسلامی عدالت اجتماعی»

به گزارش سراج24، یکی از مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دومین نشست اندیشه‌های راهبردی با موضوع عدالت در اردیبهشت‌ماه 1390، کوشش جهت دستیابی به «نظریه اسلامی عدالت اجتماعی» بود. طی سال‌های گذشته پژوهش‌هایی در این زمینه به صورت‌های مختلف انجام شده است.

در این راستا به همت مرکز رشد دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، نشست رونمایی و بررسی کتاب «نظریه اسلامی عدالت اجتماعی» نوشته چهار نفر از پژوهشگران هسته عدالت‌پژوهی مرکز رشد با حضور عماد افروغ برگزار می‌شود.

این کتاب توسط انتشارات دانشگاه امام صادق علیه‌السلام و در 347 صفحه منتشر شده و به آراء و اندیشه‌های شش متفکر دینی معاصر پیرامون عدالت اجتماعی می‌پردازد و در فصل پایانی، صورت‌بندی جدیدی از نظریه اسلامی عدالت اجتماعی را مبتنی بر دیدگاه متفکران دینی معاصر ارائه می‌دهد.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست می‌توانند از طریق نشانی‌های مندرج در پوستر از طریق «اینستاگرام» و «اسکای روم» به صورت مجازی حضور یابند.

این نشست روز چهارشنبه 5 آذر ساعت 10 صبح به صورت مجازی و زنده در اسکای روم (https://vc.isu.ac.ir/ch/edalat )، صفحه اینستاگرام مرکز رشد دانشگاه امام صادق یا «گرای عدالت» در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

کتاب تعاملی «مصطفی و امید» منتشر شد

کتابی از پدر به روایت دخترش رونمایی شد/ شهید مدافع حرمی که مدیر بانک بود

منجی در شعر فارسی‌زبانان

0 نظر

ارسال نظر

capcha