طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در اهواز اجرا شد

طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در اهواز اجرا شد

به گزارش سراج24، جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف رصد، کنترل و پایش بیماری کرونا بنا به توافقنامه‌ای که میان وزارت بهداشت و درمان و سازمان بسیج در سطح ملی صورت گرفته به مدت چهار ماه انجام می‌شود.

وی افزود: با استفاده از ظرفیت نیروهای بسیج نحوه قرنطینه و درمان بیماران مبتلا به کرونا رصد خواهند شد.

فرماندار شهرستان اهواز گفت: این طرح امروز نیز در دو نقطه غرب و منبع آب شروع شده و امیدواریم با استفاده از ظرفیت بسیج در دیگر مناطق نیز این طرح و عملیات را اجرایی کنیم‌ تا کنترلی بر روی بیماری داشته باشیم.

وی با اشاره به وضعیت اعمال محدودیت‌های اخیر، ادامه داد: تا به امروز مردم و اصناف اهواز به خوبی موازین و دستورالعمل‌ها را رعایت کردند که جای تقدیر و تشکر دارد.

جمال عالمی نیسی تصریح کرد: محدودیت‌های اعمال شده همچنان ادامه دارند همچنین گشت مشترک و بازرسی‌ها، کنترل مبادی ورودی و خروجی و دوربین‌های ترافیکی بر اجرای محدودیت‌ها نظارت دارند.

وی بیان کرد: با ادامه همین روند قطعا وضعیت کرونا در اهواز رو به بهبودی خواهد رفت، و در حال حاضر نیز نشانه‌ای از بهتر شدن وضعیت قابل مشاهده است.

عالمی نیسی اذعان کرد: با بهتر شدن وضعیت این نگرانی وجود دارد که مردم مجددا از رعایت پروتکل‌های بهداشتی غافل شوند و اوضاع به حالت قرمز باز گردد.

وی ادامه داد: باتوجه به اقدامی که در کشور شده و بشارتی که برای تست فاز اول واکسن گرفته شده از مردم تقاضا داریم رعایت‌ها تداوم یابد تا ان‌شاالله واکسن تولید و عرضه شود.

اخبار مرتبط

مرزنشینان را با طرح رزاق توانمند کنید

اجرای گام ششم طرح شهید سلیمانی در گیلان

طرح‌های ‌محرومیت‌زدایی استان مازندران به بسیج ‌واگذار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha