پیام‌های تسلیت در پی شهادت معاون سابق سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی

پیام‌های تسلیت در پی شهادت معاون سابق سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی

به گزارش سراج24، در پیام تسلیت سردار عباس مطهری رئیس سازمان بسیج فرهنگیان در پی درگذشت شهادت جانباز دکتر اسدالله مرتضایی معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش آمده است: «جانبازان، سالکانی هستند که در طی طریق، از کاروان شهادت جا مانده‌اند و خدای سبحان چنین مقرر داشته است که مرغ روحشان چند صباحی دیگر در قفس تن و در حصار خاک باقی بماند.

خبر عروج جانباز سرافراز میدان‌های جهاد، دکتر اسدالله مرتضایی موجب تألم و تأثر اینجانب گشت. ایشان مردانه در مقابل سختی‌های دوران جانبازی ایستادند و صبوری را درسی برای همه قرار دادند. از دست دادنش برایمان سخت، ولی رسیدن به آرزویش که همان شهادت در راه خدا بود، دل انسان را آرام می‌کند.

اینجانب شهادت این مجاهد دیروز و امروز را به خانواده محترمشان و همکاران آن عزیز سفر کرده تبریک و تسلیت عرض نموده و علو درجاتش را از خدای شهیدان مسألت دارم».

وزیر آموزش و پرورش هم با صدور پیامی درگذشت معاون سابق سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی را تسلیت گفت؛ در این پیام آمده است: «خبر درگذشت برادر ارجمند و پژوهشگر ارزشمند دکتر اسدالله مرتضایی معاون سابق سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، معلم فرهیخته و بسیجی ایثارگر و جانباز و رزمنده ۸ سال دفاع مقدس، موجب اندوه و تأثر فراوان شد.

این ضایعه و مصیبت اندوهگین را به خانواده محترم ایشان و جامعه بزرگ فرهنگیان به ویژه همکاران معزز سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تسلیت و تعزیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبرجمیل و اجر جزیل مسألت دارم».

اخبار مرتبط

ویدئو/ کربلا به روایت امام محمد باقر علیه السلام

بسیاری از مشکلات امروز حاصل بی فکری و بی تدبیری خودمان است

ویدئو/ مستجاب الدعاء

0 نظر

ارسال نظر

capcha